Castrol Magnatec Diesel 5W-40 x Castrol EDGE Turbo Diesel 5W

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
pater123

Castrol Magnatec Diesel 5W-40 x Castrol EDGE Turbo Diesel 5W

Příspěvek od pater123 »

Prosím o znalce, kteří jsou schopni mi říci, který z těchto dvou olejů je lepší. Oba splňují parametry pro moje auto. Potřebuji 7 litrů. Magnatec mě vyjde 7l na 1260,- a EDGE 7l za 1400,-Kč. 140,- Kč není velký rozdíl, tak by mě zajímalo, zda se vyplatí EDGE či Magnatec. Dík.
alfi166silver
Příspěvky: 674
Registrován: ned úno 01, 2009 8:57

Příspěvek od alfi166silver »

EDGE je jednoznačně o třídu lepší olej, Magnatec je u Castrol Standard a řada EDGE je Premium. Osobně bych volil z těchto dvou EDGE.....
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27500
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Já jsem taky pro EDGE......
pater123

Příspěvek od pater123 »

alfi166silver píše:EDGE je jednoznačně o třídu lepší olej, Magnatec je u Castrol Standard a řada EDGE je Premium. Osobně bych volil z těchto dvou EDGE.....
Díky, teď sice musím dát Magnatec, protože ho mám ještě na jednu výměnu, ale pak si přidám těch 140,- Kč a půjdu do EDGE.
Ještě jeden dotaz:
Magnatec má nějaké molekuly, které ulpívají na plochách a zajišťují lepší kluznost - či jak to říci.
EDGE má něco podobného?
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27500
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

bjukemen
Příspěvky: 4877
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

pater123 píše:
alfi166silver píše:EDGE je jednoznačně o třídu lepší olej, Magnatec je u Castrol Standard a řada EDGE je Premium. Osobně bych volil z těchto dvou EDGE.....
Díky, teď sice musím dát Magnatec, protože ho mám ještě na jednu výměnu, ale pak si přidám těch 140,- Kč a půjdu do EDGE.
Ještě jeden dotaz:
Magnatec má nějaké molekuly, které ulpívají na plochách a zajišťují lepší kluznost - či jak to říci.
EDGE má něco podobného?
...kastrol na svojich produktoch uvadza kadejake veci ale pravda je len ta, že ich oleje mažú..tak ako mažú (vid magnatec)

...ked už Castrol tak jedine EDGE :wink:
Odpovědět