Brzdové desky REMSA

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

pepinoTDi

Příspěvek od pepinoTDi »

Tak já mám kotouče Zimmermany vpředu i vzadu a desky Ferodo Thermo Quiet a můžu říct, že jak to trochu protáhnu a zahřeju, tak brzdí celkem dobře a jsou tiché, za studena je ale slyším jak při brzdění "šustí"
Freev

Příspěvek od Freev »

skodovkar píše:Zkušenost nemám, doporučuji poctivý azbest. To se potom práší za kočárem!
v dnešní době tam toho azbestu už asi moc nebude :)
bjukemen
Příspěvky: 4877
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

..tak dalšia skúsenosť moja osobna na pažovta som do zadu dal kotuče meyle + platničky meyle a kotuče sa zabehli nezvyčajne rychlo su hlake ako zrkadlo,asi bude tvrdšia zmes na platničkách...v predu je nejake polsko asi vestor strašne zle to brzdí kotuče su už dosť opotrebovane ale kedže nieje financ tak dam do predu iba platničky a to bud Pagid alebo Ferodo neviem ktore budu mäkšie
modelář

Příspěvek od modelář »

bjukemen píše:...kotuče sa zabehli nezvyčajne rychlo su hlake ako zrkadlo,asi bude tvrdšia zmes na platničkách...
Je tomu přesně naopak! :idea:
bjukemen
Příspěvky: 4877
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

modelář píše:
bjukemen píše:...kotuče sa zabehli nezvyčajne rychlo su hlake ako zrkadlo,asi bude tvrdšia zmes na platničkách...
Je tomu přesně naopak! :idea:

..myslíš ja som myslel že kotuč je makky ked sa tak rychlo zabehol,ale rad sa priučím :)
bjukemen
Příspěvky: 4877
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

..no tak pred včerom na moje coupe založene komplet predne brzdy a to kotuče Valeo a platničky Brembo musim povedať že ešte nezabehnute brzdia velmi dobre,lepšie ako povodne kotuže zrejmä origo s platnami JC Premium (totalny brak tvrde ako skala)
bjukemen
Příspěvky: 4877
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

..tak kombinacia Valeo a brembo je celkom v poho,ale platničky su asi trochen tvrdšie celkom dosť beru s kotučov ale brzdí to no pre bežnych ludi ok pre Italla nadpriemer,pre mna horšie priemer..
..platne sa musia trocha ohriať potom brzdia dobre nabuduce dam zase ine
Odpovědět