Avanol

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27500
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Anonymous píše:hodělat dobré volej umí skoro každé. těší je jé prodat,.dokuď bode meze lidima značková mánija . tričko vod rákosníka je věčinó to stény jako ve značkovým vobchodě a je desetkrát levňéši
jo,jo,jo, néumim césky, nérozumim, ale cim vic pruhu, tim vic adidas :lol:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Ne Adidas, ale ADIDOS, to je ještě lepší značka! :P
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27500
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: RE

Příspěvek od Pitris »

Matýsek píše:Podle toho co píšeš do toho vidíš. No já si dávám do auta ten avanol, je to 5W 40 full syn. Subjektivně v porovnání s olejem Mobil1 je to lepší. Lehčí chod, motor jde lépe, to je ale subjektivní pocit. Objektivně můžu říci, že mobil1 jsem měl jaro- léto a po 11 tisících byl tmavý, hutný. Pak jsem zkusil ten avanol. Teď ho dojíždím, 11Tkm, pořád ale vypadá k světu, není tak tmavě hnědý, je pěkně tekutý a pěkně maže na ruce, jako když jsem ho tam lil. Takže asi tak :wink:
Kluci to napsali správně - pokud zůstává olej čistý i po půl roce provozu, nebo je i po třeba 10tkm průhledný, je s olejem "něco špatně", protože nedělá, to, co má.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

činský fabrike chrlijó dva dni pro adydas a najk a pět dni pro trhovce ve světě to samý
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Anonymous píše:činský fabrike chrlijó dva dni pro adydas a najk a pět dni pro trhovce ve světě to samý
Takhle jednoduché to ovšem není: Těch pět dní chrlí přinejmenším z jiného materiálu! :P
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

sténé matrijál aj sténé střih. naši kšeftmoni to kopujó u rákosniku a prodávajó to pětkrát dráž
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Anonymous píše:sténé matrijál aj sténé střih. naši kšeftmoni to kopujó u rákosniku a prodávajó to pětkrát dráž
Jelikož jsem si svého času pořídil perfektní čelovku za ranec peněz, neodolal jsem a u takového našeho kšeftsmana koupil další za podstatně přijatelnější peníz. A jelikož přímo v obchodě mne oslovil rákosník s tím, že on prodává totéž za čtvrtinu ceny, šel jsem a koupil ještě i třetí kus u něho. A mohu všechny přítomné ujistit, že mezi těmi třemi výrobky je přímo propastný rozdíl, ač vypadají na první pohled naprosto stejně, ten od rákostníka z hlediska povrchové úpravy dokonce lépe/zajímavěji! A tak je to se vším!!! :twisted:
bjukemen
Příspěvky: 4877
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

...presne tak origo je len origo...

...a tak je to aj z Olejmi treba predsa len brať ohlad na značku,pri ktorej sa núka aspon aka taká kvalita...

...uvidíme časom ako si ten Avanol bude viesť a či medzi ostatnými Olejmi ziska nejaké Meno...

...predavať sa zrejme bude lebo Ludia sú hlúpy a kúpia leda čo...

...(ospravedlnujem sa až som sa týmto niekoho dotkol,to som nechcel ale je to tak)...
ka-spel
Příspěvky: 1092
Registrován: úte lis 07, 2006 22:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ka-spel »

Anonymous píše:činský fabrike chrlijó dva dni pro adydas a najk a pět dni pro trhovce ve světě to samý
Jak které. Co jsem o tom četl, tak podstatné je vybavení technologiemi a dozor - kvalitáři ISO. Spousta firem si tam nechává dělat věci, ale ne v každé továrně a pak jsou tam furt u toho. Běžná praxe je, že třeba mají zakázku na 100000 addidas s dozorem a po skončení produkce na tom valí bez dozoru dál, ale z jiných materiálu atd. Firmy, které chtěli ušetřit a našli si levné dodavatele (nechtěli platit firmy co si to tam pošéfují), tak zplakali nad výdělkem.
byloObrázek
je Obrázek
ka-spel
Příspěvky: 1092
Registrován: úte lis 07, 2006 22:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ka-spel »

Anonymous píše:Jelikož jsem si svého času pořídil perfektní čelovku za ranec peněz
-//- Petzl ale když člověk vidí kolik chtěji za pitomou žárovku. :twisted: :roll:
byloObrázek
je Obrázek
Moja

Příspěvek od Moja »

V dnešní dodě se ani ISO namůžeš ohánět.Znám firmy který aby dostali ISO udělají várKu na schválení a potom prodávají šunt a na něm je uvedený ISO. :lol: :lol: :lol:
ka-spel
Příspěvky: 1092
Registrován: úte lis 07, 2006 22:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ka-spel »

Moja píše:V dnešní dodě se ani ISO namůžeš ohánět.Znám firmy který aby dostali ISO udělají várKu na schválení a potom prodávají šunt a na něm je uvedený ISO. :lol: :lol: :lol:
Bohužel máš pravdu. Sere se to všechno. Kde je ta poctivá práce.
byloObrázek
je Obrázek
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27500
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Zajímavým směrem se ubírá diskuze o oleji Avanol :lol: :lol: :lol:
Matýsek

Příspěvek od Matýsek »

Co si myslíš o olejích liqui moly, ty také začínali před pár lety.
Moja

Příspěvek od Moja »

Tak Liqui moly začeli podstatně dříve je to minimálně 20let. :lol: :lol: :lol:
Odpovědět