Aktuálne akcie v reťazcoch a spol.

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
ka-spel
Příspěvky: 1092
Registrován: úte lis 07, 2006 22:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ka-spel »

Sunoco TITANIUM FUTURA 10W40 5 litrů 450,-

http://www.eshop-rychle.cz/bezo/eshop/3 ... 40-5-litru

Sunoco SYNTURO GOLD 5W40 5 litrů 580,-

http://www.eshop-rychle.cz/bezo/eshop/3 ... 40-5-litru
byloObrázek
je Obrázek
FF

Příspěvek od FF »

FF píše:...Včera (26.5.2009) som kúpil v METRE olej GULF FORMULA G 5W-40 4l+1l za 22,61€ (681,15 bývalých SKK) [plnený 2/2009].
http://www.gulf.sk/produkty/olej/gulf-formula-g-5w40/

Majú aj GULF TEC PLUS 10W-40 4l+1l za 14,16€ (426,61 bývalých SKK).
http://www.gulf.sk/produkty/olej/gulf-tec-plus-10w40/
...dnes (9.5.2010) som kúpil v METRE (CZ: v MAKRE) olej GULF FORMULA G 5W-40 4l+1l za 23,68€ (713,38 bývalých SKK, 614,85 dnešných CZK) [plnený 3/2009] :wink:

Majú aj GULF TEC PLUS 10W-40 4l+1l za 17,73€ (534,13 bývalých SKK, 460,36 dnešných CZK).

...sranda je, že propagujem striedanie olejov a ten GULF FORULA G som kúpil už tretí krát po sebe (ešte že som medzi prvý a druhý "vopchal" Agip Extra HTS 5W-40, ale teraz pôjde GULF po GULFE)... ...keď je cena (aj žena) neodolateľná zásady sú v pr.e.i! :lol:
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27494
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Toto je sice vlákno o slevách, ale já dnes viděl opak - v brněnském Intersparu olej Mogul Extreme 5w40 4litry za 1990,- :evil:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
FF

Příspěvek od FF »

...tak to je teda: Extreme! :lol:
Itall

Příspěvek od Itall »

To si nikdo nekoupí, tak to pak sníží na polovinu a když zas ne, tak znovu na polovinu. Ať žije volná tvorba cen! :shock:
FF

Příspěvek od FF »

...a medzitým si niekto, čo sa tomu nerozumie spojí slovo Extreme s číslom 2000,-Kč a kúpi si to, aby doprial svojmu auto to najlepšie!

...podľa vzoru:
-kúpil som si televízor, taký ten veľký plochý a najmodernejší!
-a full HD, HD ready, alebo 1024x768?
-ten plochý moderný veľký farebný!
-a plazma, alebo LCD?
-taký ten plochý moderný veľký, aj sused ho má!
-a uhlopriečka
-veľký, asi metrový - taký ako sused!
:wink: :wink: :wink:
Itall

Příspěvek od Itall »

FF: Televizi s klasickou CRT obrazovkou si už dnes asi nikdo nekoupí, vlastně nevím, jestli jsou vůbec ještě na trhu. A je to pochopitelné, na co mít doma "bednu"? A to nezávisle na tom, co má soused :P .
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Pitris píše:Toto je sice vlákno o slevách, ale já dnes viděl opak - v brněnském Intersparu olej Mogul Extreme 5w40 4litry za 1990,- :evil:
Shell oleje na shell pumpe v cene "jemne" nad 30 Eur za 1l ( slovom jeden liter). Okamžitá otázka pracovníkovi ČS ..." a kupuje to niekto za túto cenu? Odpoveď : " Bol by ste prekvapený, ale idú celkom dobre".
Tak som teda ostal "fest" prekvapený. :roll: :shock:
Itall

Příspěvek od Itall »

Anonymous píše:
Pitris píše:Toto je sice vlákno o slevách, ale já dnes viděl opak - v brněnském Intersparu olej Mogul Extreme 5w40 4litry za 1990,- :evil:
Shell oleje na shell pumpe v cene "jemne" nad 30 Eur za 1l ( slovom jeden liter). Okamžitá otázka pracovníkovi ČS ..." a kupuje to niekto za túto cenu? Odpoveď : " Bol by ste prekvapený, ale idú celkom dobre".
Tak som teda ostal "fest" prekvapený. :roll: :shock:
Dát motoru to nejlepší... :P Anebo to má jiné vysvětlení, pumpař prostě kecá. Co myslíš, může Ti říci, že se to neprodává?
modelář

Příspěvek od modelář »

Mám kolem sebe dost takových, kteří řeší nákup oleje, až když jim na palubce svítí nějaká kontrolka. Pak je samozřejmě dobrý třeba i ten litr Shellu za 30 EUR! :twisted:
Itall

Příspěvek od Itall »

modelář píše:Mám kolem sebe dost takových, kteří řeší nákup oleje, až když jim na palubce svítí nějaká kontrolka. Pak je samozřejmě dobrý třeba i ten litr Shellu za 30 EUR! :twisted:
Modeláři, nezlob se, ale to máš kolem sebe dost pitomců. Já se s takovými lidmi běžně nesetkávám (možná se o tom jen nebavíme, ale nevěřím). Tohle je snad základní provozní záležitost. Hlavně, že s Pitrisem jste tvrdili, že se lidi chovají ke služebákům, jako ke svému. Jestli takhle, tak služební auto v mé péči by se mělo "jak prase v žitě", i kdybych s ním jezdil "jako kráva", páč tohle se mě nikdy nestalo a nestane. Myslel jsem, že se pohybuješ mezi relativně inteligentními lidmi. :shock:
Itall

Příspěvek od Itall »

modelář: Navíc si nemyslím, že kdo je takovýto ignorant, hned pak koupí pikslu za 30 Eur.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Itall píše:
Anonymous píše:
Pitris píše:Toto je sice vlákno o slevách, ale já dnes viděl opak - v brněnském Intersparu olej Mogul Extreme 5w40 4litry za 1990,- :evil:
Shell oleje na shell pumpe v cene "jemne" nad 30 Eur za 1l ( slovom jeden liter). Okamžitá otázka pracovníkovi ČS ..." a kupuje to niekto za túto cenu? Odpoveď : " Bol by ste prekvapený, ale idú celkom dobre".
Tak som teda ostal "fest" prekvapený. :roll: :shock:
Dát motoru to nejlepší... :P Anebo to má jiné vysvětlení, pumpař prostě kecá. Co myslíš, může Ti říci, že se to neprodává?
Ak by som toho pumpára nepoznal, tiež by som si to myslel. Aj jemu to pripadá "divné" (nemôžem citovať doslovne). Nemám potrebu vymýšľať rozprávky. Reklama je sviňa. A funguje napodiv. Aj Ty si hneď použil reklamný žvást " Dát motoru to nejlepší... :P "
FF

Příspěvek od FF »

...alebo "Kam by si šiel, keď namáš Shell"!
modelář

Příspěvek od modelář »

Itall píše:
modelář píše:Mám kolem sebe dost takových, kteří řeší nákup oleje, až když jim na palubce svítí nějaká kontrolka. Pak je samozřejmě dobrý třeba i ten litr Shellu za 30 EUR! :twisted:
Modeláři, nezlob se, ale to máš kolem sebe dost pitomců. Já se s takovými lidmi běžně nesetkávám (možná se o tom jen nebavíme, ale nevěřím). Tohle je snad základní provozní záležitost. Hlavně, že s Pitrisem jste tvrdili, že se lidi chovají ke služebákům, jako ke svému.
Prosím, nepřekrucuj opět, co jsem napsal! To, že někdo nemá žádný vztah k technice (a takových je kolem mne 99,9%), ještě neznamená, že by nebyl inteligentní, resp. že by to byl pitomec. A už vůbec to neznamená, že by programově ničil služební vůz, s nímž navíc jezdí pouze krátké tratě a o který se mu v zásadě stará někdo, komu to přísluší. Ale když mi v půl čtvrté ráno volá kolega, který se momentálně nachází nějakých 2000 km daleko, jaký že má nalít do svého (pro pořádek podotýkám, že soukromého vozu) olej, jelikož on neví a ani se to nedozvěděl na asistenčním tlf. čísle "své značky" vozu, kde mu řekli pouze to, co si už sám přečetl v manuálu k autu, jenže obsluha čerpačky nemá nejmenší tušení, který z olejů v regálu by mohl být vhodný, když na žádném nenašli příslušné označení, tak mne mohou čerti vzít! :evil: A já to pochopitelně také netuším, neboť nabídku dané sítě čerpaček ve vzdálené zemi logicky také neznám. Kolega je totiž z kategorie těch, kterým se o vůz přece stará značkový servis... :twisted:

Itall píše:Jestli takhle, tak služební auto v mé péči by se mělo "jak prase v žitě", i kdybych s ním jezdil "jako kráva", páč tohle se mě nikdy nestalo a nestane. Myslel jsem, že se pohybuješ mezi relativně inteligentními lidmi. :shock:
Zde jenom odkazuji na to, co jsem už napsal výše. Tím chci zároveň naznačit, že netechničtí lidé obvykle nejezdí s autem "jako kráva", protože je to nijak neoslovuje, nepřináší jim to žádné potěšení - oni se prostě potřebují přepravit, nic víc. Netechnicky založení lidé se k tomu ještě vyznačují obvyklým "strachem o kejhák", což je další z důvodů, proč nejezdí "jako kráva". :idea:
Odpovědět