Aké najdrahšie auto ste videli s pohonom LPG?

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
FF

Aké najdrahšie auto ste videli s pohonom LPG?

Příspěvek od FF »

Dnes som tankoval LPG na jednej Agipke (Flaga) a myslel som, že zle vidím. Keď som sa blížil k stojanu, stálo tam auto a tankovalo. Som zvyknutý na 105/120-ky, Žiguli, Favority, Felicie, sem-tam Fabia, Renault, starší Jeep, staršie Audi A6, staršie BMW, ale Porsche Cayenne S (cca 66 000,-€) som ešte nevidel (Bratislavské EČ - žiadny cudzinec). Majiteľ tvrdil, že si to dal dorobiť za cca 50 000,-Sk (sekvenčný vstrek - dnes už štandart aj vo Fabii). Na moju poznámku, že Cayenne je z cenovej kategórie kde sa nad cenou a spotrebou paliva asi moc neuvažuje povedal "...ale oplatí sa to...". :shock: ...a posunul to Cayenne dopredu, aby som sa s mojou Feliciou mohol postaviť pred stojan a nečakal so zapnutým motorom... :wink:
ka-spel
Příspěvky: 1092
Registrován: úte lis 07, 2006 22:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ka-spel »

Cayenne jsem na vlastní oči neviděl, ale jeho dvojče VW Touareg několikrát. Má ho i majitel firmy co přestavuje na LPG ve Zlíně.
http://www.auto-plyn-lpg.cz/sekce/fotogalerie

Jinak daleko exotičtější auta přestavoval Michal z Greenfuelu (ještě v Anglii)
http://www.greenfuel.cz/nase_dilna.html
byloObrázek
je Obrázek
Pkod

Příspěvek od Pkod »

Audi TT v MB. Musel jsem si udelat fotku :)

PS: v casech, kdy TT byla novinka na silnicich
Naposledy upravil(a) Pkod dne pát úno 19, 2010 23:51, celkem upraveno 1 x.
bio
Příspěvky: 934
Registrován: čtv bře 06, 2008 22:15

Příspěvek od bio »

Hummer ?
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

bio píše:Hummer ?
A proč by ne?!? Ty novější (H2 a H3) se dělají i benzínové V8.
modelář

Příspěvek od modelář »

Pokud je mi známo, tak zn. Hummer se snoubí primárně s benzínovými motory, nikoli s dieselovými. A bylo tomu tak vždy.
mipesa
Příspěvky: 765
Registrován: čtv srp 28, 2008 20:39

Příspěvek od mipesa »

cenově to není nejdražší auto, ale vzhledem ke škodě, co způsobil a majitele onoho vozu asi čeká splácení na celý život - Oltcit Club 11R, podle dostupných informací ho čeká platba za 6 mega.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

modelář píše:Pokud je mi známo, tak zn. Hummer se snoubí primárně s benzínovými motory, nikoli s dieselovými. A bylo tomu tak vždy.
To je pravda, ale jen u H2 a H3.
H1 a Humvee byly výhradně nafťáci - konkrétně u Humveeho 6,2 litru - 112KW a později i 6,5 litru - 139 KW a u H1 duramax V8 6.6 litru - 223 KW.

Opravdové Hummery se tedy primárně snoubí s dieslovými motory. Benzíny se začaly převážně používat až do imitací Hummerů pro metrosexuály (a jiné ´´městské drsňáky´´) typu H2 a H3.
Odpovědět