aditivum Wynn's - zkušenosti

Diskuze o palivech

Moderátor: Colommbo

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27492
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: aditivum Wynn's - zkušenosti

Příspěvek od Pitris »

Pedro píše:Jasne,leta to chvalime,terazky je to na kokot....
Určitě ne. Ale zkoušel jsem Millers - byl O.K, další byl VIF - a byl O.K. A po referencích na Wynn's ho zkusím taky. No a uvidím, s čím se mi projev motoru bude nejvíc zamlouvat.... a moc neřeším event. nižší spotřebu, i když je to příjemný bonus. A u Civica "šla" po 4 letech s Millersem PPE o půl litrů níž.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9939
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: aditivum Wynn's - zkušenosti

Příspěvek od Colommbo »

Pitris píše:...a moc neřeším event. nižší spotřebu, i když je to příjemný bonus...
Nápodobně. Resp. vidím to naprosto stejně. Pokud bych se chtěl extra zabývat spotřebou, nejezdím s benzínovým šestihrnkem... :)
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
velkeK

Re: aditivum Wynn's - zkušenosti

Příspěvek od velkeK »

Tak jsem vyzkoušel Wynn´s. Do nádrže, kde zbývala asi 1/4 klasického N95 jsem nalil Wynn´s 55ml, který odpovídá objemu nádrže a dotankoval až po hrdlo.

Zajel jsem stejnou trasu velmi identickou rychlostí a stylem s tím, že venku je o několik stupňů méně, než bylo předtím a spotřeba místo 5,5 je po zaparkování 4,9. Jsem zvědav co to udělá po vyjetí celé nádrže.

VIF jsem zkoušel a výsledek se nedostavil žádný, zvuk, spotřeba, kultivovanost, zápach prostě nic. VIF se mi i špatně dávkoval a hrozně páchl. U Wynn´su je to dávkování lepší.
velkeK

Re: aditivum Wynn's - zkušenosti

Příspěvek od velkeK »

svara píše:Aditivum má sloužit tak, jak uvádí výrobce. To se dočteme většinou na obale, či k návodu na
jeho použití. Pokud tomu tak není, je to klamání spotřebitele. Nic víc, nic míň.
Tak já tedy nevím, jestli je u těch zázračných vodiček možnost se nějak bránit s tím, že se jedná o klamání spotřebitele. Přijde mi to jako civilizační dogma, že co je v návodu a není naplněno, tak je klamání spotřebitele, a to obzvlášť jak uvedeno výše u "zázračných vodiček" všeho druhu.

Vzpomenu si např. na tvrdý vosk od Turtle Wax, kde má být několikatýdenní ochrana laku a ono třikrát zapršelo a vosk byl v ... nebo čistič skel, který nezanechává čmouhy a po umytí je to jak ... nechť kdo má spousty času a peněz na soudy a trpělivost s vymáháním práva v této rozvojové zemi, tak mu nic nebrání se soudit, že byl oklamán, ale upřímně bych byl velmi zvědav na výsledek :shock:
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: aditivum Wynn's - zkušenosti

Příspěvek od Pedro »

Kdyby bylo na pixle napsáno,že připravek udržuje pal systém v čistotě,bez vody,lehce cosi přimazává ALE spotřebu zvyšuje o cca 5 procent,kdo by to koupil?

Jarku,spotřeba Ti klesla proto,že stárneš a nedával si VTEC tolik častooo :mrgreen:
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: aditivum Wynn's - zkušenosti

Příspěvek od Pedro »

Colommbo- dobrá reakce :wink:
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27492
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: aditivum Wynn's - zkušenosti

Příspěvek od Pitris »

Pedro píše:Jarku,spotřeba Ti klesla proto,že stárneš a nedával si VTEC tolik častooo :mrgreen:
Sice už jsem dědek :mrgreen: ale svůj řidičský styl jsem si myslím nezměnil. Ty VTECotáčky nad 5000 jsou dost návykové :twisted: a asi to je trochu i v genech po tátovi. Za půl roku mu bude 70 a furt lítá na VFR 750....:twisted:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
svara

Re: aditivum Wynn's - zkušenosti

Příspěvek od svara »

Ano. Tomu rozumím. Někdo spotřebu řeší víc někdo míň a někdo vůbec. To je věc jednotlivce.
Ale jako člověk zabývající se obchodní činností 15 let mám názor, že výrobek by měl splňovat
vlastnosti deklarované výrobcem na obalu. No aspoň částečně. Jsme v Čechách.
Takže nižší spotřeba jako bonus, to beru.
velkeK

Re: aditivum Wynn's - zkušenosti

Příspěvek od velkeK »

svara píše:... výrobek by měl splňovat
vlastnosti deklarované výrobcem na obalu. No aspoň částečně...
Právě, "by měl" a "alespoň částečně" ...
Návštěvník

Re: aditivum Wynn's - zkušenosti

Příspěvek od Návštěvník »

Joska píše:Hold: Čí chleba jíš, toho píseň zpívej. :idea:
Vzdáváš snad někomu hold? Jsi vůbec rodilý Čech, resp. je čeština tvým mateřským jazykem, že jím tak bídně vládneš?
NOP

Re: aditivum Wynn's - zkušenosti

Příspěvek od NOP »

Joska píše:Já teď tankoval dvakrát Shell Diesel Save bez aditiv. A auto jede super a spotřeba šla dolů. Vif jsem přestal používat protože ten smrad z výfuku se nedal vydržet a auto prostě nejelo. Taky jsem si koupil Svět Motorů ( kvůli Mercedesu w124 ) :D a když jsem viděl že tam je něco o aditivech, tak mně bylo jasný že tam bude Vif a že bude nejlepší na světě. :D Hold: Čí chleba jíš, toho píseň zpívej. :idea:
Hej Josko! Opět tu brzy něco napiš. Člověk má hned lepší náladu, když si přečte něco veselého. :D Jo a jinak, v laboratořích SGS jsou zkorumpovaní hlupáci, distributoři PHM "jakbysmet" a člověk, aby se něco dověděl, musí "zajít" na toto fórum, přečíst si Josku, aby zjistil, jak se "věci mají". No, málem jsem zapomněl na dalšího "odborníka". Promiň Brembo, moc a moc se omlouvám. :oops: Už se to opravdu, ale opravdu nestane, přísahám na všechna aditiva, která na rozdíl od VIFu opravdu fungují.....
Návštěvník

Re: aditivum Wynn's - zkušenosti

Příspěvek od Návštěvník »

NOP-e, vzdávám ti hold! :wink:
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9939
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: aditivum Wynn's - zkušenosti

Příspěvek od Colommbo »

Souhlasím. Nejen Delissa, i NOP zvedne člověku náladu, díky! :wink: A myslím to zcela vážně, beze stopy jakékoli ironie. :)
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Cumil

Re: aditivum Wynn's - zkušenosti

Příspěvek od Cumil »

Jo a jinak, v laboratořích SGS jsou zkorumpovaní hlupáci, distributoři PHM "jakbysmet" a člověk, aby se něco dověděl, musí "zajít" na toto fórum, přečíst si XXXX...
NOP dal ránu válečným štváčům. Vztáhnu to na sebe a budu si lít do motoru řídkej olej, neb v laboratořích Fordu jsou hlupáci. Nebo je to naopak a nechápu to? A kdo má patent na rozum na fóru? Čí rada a zkušenost je ta jediná správná?
Návštěvník

Re: aditivum Wynn's - zkušenosti

Příspěvek od Návštěvník »

Že máš potíže s chápáním elementárních souvislostí je známo už dlouho. Jinak žádná změna? :mrgreen:
Zamčeno