Powered by Smartsupp
Domů Technické prostředky a přípravky Přípravky Wynn´S Catalytic Converter & Oxygen Sensor Cleaner (500 ml)
Domů Technické prostředky a přípravky Přípravky Wynn´S Catalytic Converter & Oxygen Sensor Cleaner (500 ml)

Wynn´S Catalytic Converter & Oxygen Sensor Cleaner (500 ml)

Kód produktu: 64555
Wynn´S Catalytic Converter & Oxygen Sensor Cleaner (500 ml) Čistič katalyzátoru a lambda sondy je vysoce výkonný chemický přípravek určený pro benzínové a hybridní benzínové motory, které optimalizuje efektivitu katalyzátoru výfukových plynů a zajiš...
Více informací
Specifikace

Wynn´S Catalytic Converter & Oxygen Sensor Cleaner (500 ml) Čistič katalyzátoru a lambda sondy je vysoce výkonný chemický přípravek určený pro benzínové a hybridní benzínové motory, které optimalizuje efektivitu katalyzátoru výfukových plynů a zajišťuje optimální fungování lambda sondy (kyslíkového senzoru) a tím omezuje emise ve výfukových plynech. Obzvlášť vhodný pro vozidla používaná v městském provozu. Použití: » Pro všechny benzínové motory a hybridní benzínové motory. Návod k použití: » Přidat do benzínové nádrže! » Silné dávkování: 1 lahvička (500 ml) do minimálně 30 litrů benzínu. » Údržbové dávkování: 1 lahvička (500 ml) do plné nádrže benzínu. Vlastnosti: » Odstraňuje usazeniny (olej a nespálené částice paliva) a omezuje emise ve výfukových plynech. » Zajišťuje optimální fungování katalyzátoru a lambda sondy. » Prodlužuje životnost katalyzátoru a lambda sondy předchází rozsvícení varovných symbolů na displeji palubní desky zlepšuje spalování paliva tím, že obnovuje správný poměr vzduchu. » Palivo obnovuje výkon motoru – obzvlášť vhodné pro použití při časté jízdě v městském provozu.

385 Kč
318 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Wynn´S Catalytic Converter & Oxygen Sensor Cleaner (500 ml)

Čistič katalyzátoru a lambda sondy je vysoce výkonný chemický přípravek určený pro benzínové a hybridní benzínové motory, které optimalizuje efektivitu katalyzátoru výfukových plynů a zajišťuje optimální fungování lambda sondy (kyslíkového senzoru) a tím omezuje emise ve výfukových plynech. Obzvlášť vhodný pro vozidla používaná v městském provozu.

Použití:
» Pro všechny benzínové motory a hybridní benzínové motory.

Návod k použití:
» Přidat do benzínové nádrže!
» Silné dávkování: 1 lahvička (500 ml) do minimálně 30 litrů benzínu.
» Údržbové dávkování: 1 lahvička (500 ml) do plné nádrže benzínu.

Vlastnosti:
» Odstraňuje usazeniny (olej a nespálené částice paliva) a omezuje emise ve výfukových plynech.
» Zajišťuje optimální fungování katalyzátoru a lambda sondy.
» Prodlužuje životnost katalyzátoru a lambda sondy předchází rozsvícení varovných symbolů na displeji palubní desky zlepšuje spalování paliva tím, že obnovuje správný poměr vzduchu.
» Palivo obnovuje výkon motoru – obzvlášť vhodné pro použití při časté jízdě v městském provozu.

Parametry

Hmotnost 0,50 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum