Powered by Smartsupp

Würth čistič IPA (500 ml)

Kód produktu: 0893223500
Würth Průmyslový čistič Sabesto (500 ml) Ideální pro čištění plastových povrchů před lakováním / aplikací primeru nebo aplikací lepidla. Lze použít jako předčistič před balením karoserií do fólie nebo jako kontrolní sprej pro úpravu vozidel (leště...
Více informací
249 Kč
206 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Würth Průmyslový čistič Sabesto (500 ml)

Ideální pro čištění plastových povrchů před lakováním / aplikací primeru nebo aplikací lepidla. Lze použít jako předčistič před balením karoserií do fólie nebo jako kontrolní sprej pro úpravu vozidel (leštění). Odstraňuje zbytky po lepicích páskách, nálepkách, asfaltu, mazivech, pryskyřici, inkoustu, pájce a tavidlu, zbytky čerstvé PU pěny, maziva a dokonce i ty nejodolnější nečistoty a mastnotu. Univerzální použití v oblasti elektroniky, jemné mechaniky a optiky. Lze jej použít např. k čištění optických zařízení, čtecích a zapisovacích hlav, přesných instrumentů, desek s plošnými spoji, zrcadel a vysoce leštěných kovových povrchů.

Použití:

» Jemné a účinné čištění vhodné i pro jemné povrchy

» Odstraňuje mastné i vodou rozpustné nečistoty

» Nezanechává skvrny na hladkých kovových nebo skleněných površích

» Zasychá bez zanechávání zbytků

Návod:

» U normálních povrchů naneste přímo na plochu, kterou chcete vyčistit, a rychle setřete měkkou, čistou a netřepivou utěrkou. Chcete-li čistič použít na citlivý povrch, nastříkejte na utěrku a plochu s ní setřete.

Parametry

Hmotnost 0,50 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum

    Žádné příspěvky