Powered by Smartsupp
Domů Klüber Wolfracoat C (1,2 kg)
Domů Klüber Wolfracoat C (1,2 kg)

Wolfracoat C (1,2 kg)

Kód produktu: 1272
Vysokoteplotní mazací pasta. && Wolfracoat C je šedá vysokoteplotní mazací pasta obsahující metalické pigmenty pevných maziv (např. med, grafit). Wolfracoat C zabraňuje nadměrnému tření, opotřebení a svarům na vysoce zatížených mazacích místech. Wo...
Více informací
7 359 Kč
6 082 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Vysokoteplotní mazací pasta.
&&
Wolfracoat C je šedá vysokoteplotní mazací pasta obsahující metalické pigmenty pevných maziv (např. med, grafit). Wolfracoat C zabraňuje nadměrnému tření, opotřebení a svarům na vysoce zatížených mazacích místech. Wolfracoat C zanechává teplotně stabilní film maziva. Od teplota cca 200 °C zůstávají pevná maziva v třecím kontaktu, která až do teploty 1200 °C zabraňují tribokorozi nebo zadření např. u uložení.

Použití
Oblasti použití Wolfracoat C se osvědčuje jako montážní pasta pro mazání silových spojení a pomaloběžných (kluzných) uložení vystavených působení vysokých teplot. Typickými oblastmi použití jsou elektrárny, ocelářský průmysl, průmysl výroby cementu a podobné průmyslové aplikace. Pokyny k používání Produkt se nanáší na dobře očištěné plochy, podklady nebo závity. Film maziva musí být souvislý, stejnoměrný a co nejtenčím. Nadbytečnou pastu je možné vetřít např. koženým hadříkem.

Třída NLGI 1/2
Teplotní rozsah použití -30 až 1200 °C
&&&

Parametry

Hmotnost 1,2 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum