Powered by Smartsupp
Domů Aditiva Přísady do paliv VIF Super Benzin Aditiv (125 ml)
Domů Aditiva Přísady do paliv VIF Super Benzin Aditiv (125 ml)

VIF Super Benzin Aditiv (125 ml)

Kód produktu: 13473
VIF Super Benzin Aditiv (125 ml) Účinná multifunkční přísada do všech druhů benzinu, která obsahuje mazivostní přísadu snižující spotřebu paliva v průměru o 5-7%. Přípravek je určený pro moderní motory s přímým vstřikováním paliva, ale i pro starší...
Více informací
Specifikace

VIF Super Benzin Aditiv (125 ml) Účinná multifunkční přísada do všech druhů benzinu, která obsahuje mazivostní přísadu snižující spotřebu paliva v průměru o 5-7%. Přípravek je určený pro moderní motory s přímým vstřikováním paliva, ale i pro starší karburátorové motory. Obsahuje složky zesilující rozpouštění úsad zajišťující postupné vyčištění karburátoru a sacích ventilů u starších motorových vozidel. Doporučené dávkování a návod použití: » Balení je určeno na jednu nádrž cca 60 l - nalejte a poté natankujte. Tím dojde k rovnoměrnému promíchání přípravku. » Při silnějším dávkování se zvýší účinnost při odstraňování úsad ve starších karburátorových motorech. Výhody použití: » Přípravek poskytuje dokonalou ochranu celého systému proti korozi. » Udržuje maximální výkon motoru a neškodí katalyzátoru ani l sondě. » Je kompatibilní s běžnými motorovými oleji, různými druhy benzinu a jinými obvyklými aditivy. » Nemá negativní vliv na míru opotřebení žádného dílu benzinového motoru, ani negativně neovlivňuje žádné parametry v průběhu jeho provozu. » Přípravek je zejména účinný pro motory s přímým vstřikováním FSI, TSI, GDI, IDSI.

69 Kč
57 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

VIF Super Benzin Aditiv (125 ml)

Účinná multifunkční přísada do všech druhů benzinu, která obsahuje mazivostní přísadu snižující spotřebu paliva v průměru o 5-7%.
Přípravek je určený pro moderní motory s přímým vstřikováním paliva, ale i pro starší karburátorové motory. Obsahuje složky zesilující rozpouštění úsad zajišťující postupné vyčištění karburátoru a sacích ventilů u starších motorových vozidel.

Doporučené dávkování a návod použití:
» Balení je určeno na jednu nádrž cca 60 l - nalejte a poté natankujte. Tím dojde k rovnoměrnému promíchání přípravku.
» Při silnějším dávkování se zvýší účinnost při odstraňování úsad ve starších karburátorových motorech.

Výhody použití:
» Přípravek poskytuje dokonalou ochranu celého systému proti korozi.
» Udržuje maximální výkon motoru a neškodí katalyzátoru ani l sondě.
» Je kompatibilní s běžnými motorovými oleji, různými druhy benzinu a jinými obvyklými aditivy.
» Nemá negativní vliv na míru opotřebení žádného dílu benzinového motoru, ani negativně neovlivňuje žádné parametry v průběhu jeho provozu.
» Přípravek je zejména účinný pro motory s přímým vstřikováním FSI, TSI, GDI, IDSI.

Parametry

Hmotnost 0,125 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum