Powered by Smartsupp

Velvana Arva Nová (4 l)

Kód produktu: 3080
Velvana Arva Nová (4 l) Čistící přípravek k odstranění mastných nečistot z povrchu motoru, spodku vozidla, nářadí, podlah montážních jam garáží. Čisticí oplachový přípravek odstraňuje mastné nečistoty z povrchu motoru, motorového prostoru a spodku v...
Více informací
Specifikace

Velvana Arva Nová (4 l) Čistící přípravek k odstranění mastných nečistot z povrchu motoru, spodku vozidla, nářadí, podlah montážních jam garáží. Čisticí oplachový přípravek odstraňuje mastné nečistoty z povrchu motoru, motorového prostoru a spodku vozidla. Čistí i plastové části motoru. ARVA vytváří silnou aktivní emulzi, která na sebe váže nečistoty a odplavuje je. ARVA se oplachuje vodou. Použití: » Používá se k odstranění mastných nečistot a olejů z různých částí automobilů, nářadí, podlah dílen, garáží apod. » Nastříkejte, nebo naneste štětcem, emulgační oplachový odmašťovací přípravek na silně znečistěné povrchy, přípravek nechte působit 5 – 10 minut dle stupně znečistění a pak důkladně opláchněte vodou. » Elektrické části před použitím Arvy zakryjte, aby se zabránilo proniknutí vody při oplachu. Upozornění: » Vážení zákazníci, tento produkt nelze zasílat žádnou přepravní službou z důvodu, že se jedná o hořlavinu I. třídy, možnost odběru na prodejně EKOLUBE, Pražákova 10, Brno

680 Kč
562 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Velvana Arva Nová (4 l)

Čistící přípravek k odstranění mastných nečistot z povrchu motoru, spodku vozidla, nářadí, podlah montážních jam garáží.
Čisticí oplachový přípravek odstraňuje mastné nečistoty z povrchu motoru, motorového prostoru a spodku vozidla. Čistí i plastové části motoru. ARVA vytváří silnou aktivní emulzi, která na sebe váže nečistoty a odplavuje je. ARVA se oplachuje vodou.

Použití:
» Používá se k odstranění mastných nečistot a olejů z různých částí automobilů, nářadí, podlah dílen, garáží apod.
» Nastříkejte, nebo naneste štětcem, emulgační oplachový odmašťovací přípravek na silně znečistěné povrchy, přípravek nechte působit 5 – 10 minut dle stupně znečistění a pak důkladně opláchněte vodou.
» Elektrické části před použitím Arvy zakryjte, aby se zabránilo proniknutí vody při oplachu.

Upozornění:
» Vážení zákazníci, tento produkt nelze zasílat žádnou přepravní službou z důvodu, že se jedná o hořlavinu I. třídy, možnost odběru na prodejně EKOLUBE, Pražákova 10, Brno

Parametry

Hmotnost 4 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum