Powered by Smartsupp
Domů Autodoplňky Ostatní Valvoline Tectyl Multipurpose Amber (500 ml, spray)
Domů Autodoplňky Ostatní Valvoline Tectyl Multipurpose Amber (500 ml, spray)

Valvoline Tectyl Multipurpose Amber (500 ml, spray)

Kód produktu: 15773
Valvoline Tectyl Multipurpose Amber (500 ml, spray) Prvotřídní protikorozní ochranný prostředek na rozpouštědlové bázi v aerosolu. Tectyl Multipurpose Amber je antikorozní ochranný produkt na bázi vosku a rozpouštědla jantarového zbarvení. Má velmi...
Více informací
Specifikace

Valvoline Tectyl Multipurpose Amber (500 ml, spray) Prvotřídní protikorozní ochranný prostředek na rozpouštědlové bázi v aerosolu. Tectyl Multipurpose Amber je antikorozní ochranný produkt na bázi vosku a rozpouštědla jantarového zbarvení. Má velmi dobré vodu-vytěsňující a penetrační vlastnosti, což ho činí velmi použitelným jako všestranná ochrana proti korozi v široké škále aplikací v oblasti automobilové, námořní, v domácnosti a v průmyslu. Tectyl Multipurpose Amber vytváří po vyschnutí jantarově zabarvený, voskový, polotuhý a průhledný film. Příprava povrchu: » Maximální účinnosti produktu Tectyl Multipurpose (MP) Amber lze dosáhnout pouze tehdy, když jsou kovové povrchy (které mají být antikorozně chráněny) čisté, suché a zbaveny rzi, oleje, okují a teplota povrchu je v době aplikace 10-35°C. Aplikace: » Tectyl Multipurpose Amber poskytuje maximální účinnost je-li aplikován při teplotě prostředí a kovového povrchu 10-25°C. Před aplikací nádobku řádně protřepejte a nástřik proveďte ze vzdálemosti cca 30 cm od povrchu. Tectyl Multipurpose Amber je rychleschnoucí, a proto může způsobit "puchýřky", když je aplikován v příliš silné vrstvě najednou. Doporučujeme stříkat jednu vrstvu na jeden průchod, počkat po dobu 2 až 3 minut a poté nastříkat další vrstvu. Takto pokračujte, dokud nebude dosažena požadovaná tloušťka filmu. Odstranění: » Tectyl Multipurpose Amber lze odstranit minerálními rozpouštědly, nebo jinými podobnými ropnými rozpouštědly, horkou alkalickou lázní nebo nízkotlakou párou. Výhody: » Špičková antikorozní ochrana při doporučené vstvě DFT chrání Tectyl Multipurpose Amber proti korozi při skladování, vnitrostátní a zámořské přepravě. » Ochrana uvnitř a venku Tectyl Multipurpose Amber může chránit uložené součásti mimo jiné i díky vynikající ochraně proti UV záření. Zrychlené korozní testy: » pro doporučenou tloušťku suché vrstvy (DFT) » solný roztok; 5% NaCl, 35°C; ISO 9227 NSS » (Q-Panels, Type R, ASTM A1008) » 21+ dní » vlhkostní komora; 100% relativní vlhkost; » 40°C; ISO 6270-2 CH » (Q-Panels, Type R, ASTM A1008) » 75+ dní Odhadovaná ochranná lhůta » Vnitřní prostředí: 36 měsíců » Vnější prostředí: 18 měsíců

225 Kč
186 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Valvoline Tectyl Multipurpose Amber (500 ml, spray)

Prvotřídní protikorozní ochranný prostředek na rozpouštědlové bázi v aerosolu. Tectyl Multipurpose Amber je antikorozní ochranný produkt na bázi vosku a rozpouštědla jantarového zbarvení. Má velmi dobré vodu-vytěsňující a penetrační vlastnosti, což ho činí velmi použitelným jako všestranná ochrana proti korozi v široké škále aplikací v oblasti automobilové, námořní, v domácnosti a v průmyslu. Tectyl Multipurpose Amber vytváří po vyschnutí jantarově zabarvený, voskový, polotuhý a průhledný film.

Příprava povrchu:
» Maximální účinnosti produktu Tectyl Multipurpose (MP) Amber lze dosáhnout pouze tehdy, když jsou kovové povrchy (které mají být antikorozně chráněny) čisté, suché a zbaveny rzi, oleje, okují a teplota povrchu je v době aplikace 10-35°C.

Aplikace:
» Tectyl Multipurpose Amber poskytuje maximální účinnost je-li aplikován při teplotě prostředí a kovového povrchu 10-25°C. Před aplikací nádobku řádně protřepejte a nástřik proveďte ze vzdálemosti cca 30 cm od povrchu. Tectyl Multipurpose Amber je rychleschnoucí, a proto může způsobit "puchýřky", když je aplikován v příliš silné vrstvě najednou. Doporučujeme stříkat jednu vrstvu na jeden průchod, počkat po dobu 2 až 3 minut a poté nastříkat další vrstvu. Takto pokračujte, dokud nebude dosažena požadovaná tloušťka filmu.

Odstranění:
» Tectyl Multipurpose Amber lze odstranit minerálními rozpouštědly, nebo jinými podobnými ropnými rozpouštědly, horkou alkalickou lázní nebo nízkotlakou párou.

Výhody:
» Špičková antikorozní ochrana při doporučené vstvě DFT chrání Tectyl Multipurpose Amber proti korozi při skladování, vnitrostátní a zámořské přepravě.
» Ochrana uvnitř a venku Tectyl Multipurpose Amber může chránit uložené součásti mimo jiné i díky vynikající ochraně proti UV záření.

Zrychlené korozní testy:
» pro doporučenou tloušťku suché vrstvy (DFT)
» solný roztok; 5% NaCl, 35°C; ISO 9227 NSS
» (Q-Panels, Type R, ASTM A1008)
» 21+ dní
» vlhkostní komora; 100% relativní vlhkost;
» 40°C; ISO 6270-2 CH
» (Q-Panels, Type R, ASTM A1008)
» 75+ dní

Odhadovaná ochranná lhůta
» Vnitřní prostředí: 36 měsíců
» Vnější prostředí: 18 měsíců

Parametry

Hmotnost 0,400 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum