Powered by Smartsupp
Domů Autodoplňky Ostatní Valvoline Tectyl ML (600 ml, spray)
Domů Autodoplňky Ostatní Valvoline Tectyl ML (600 ml, spray)

Valvoline Tectyl ML (600 ml, spray)

Kód produktu: 30791
Valvoline Tectyl ML (600 ml, spray) Valvoline Tectyl ML je antikorozní ochranný prostředek na voskové bázi, jantarově zabarvený. Má dobré vodu vytěsňující vlastnosti a dobrou penetraci, což ho činí velmi vhodný jako ochranu proti korozi dutých částí...
Více informací
Specifikace

Valvoline Tectyl ML (600 ml, spray) Valvoline Tectyl ML je antikorozní ochranný prostředek na voskové bázi, jantarově zabarvený. Má dobré vodu vytěsňující vlastnosti a dobrou penetraci, což ho činí velmi vhodný jako ochranu proti korozi dutých částí dveří automobilů a ostatních dutých částí automobilů. Vytváří po vyschnutí jantarově zabarvený, voskový, polotvrdý průsvitný film. Příprava povrchu: » Maximální účinnosti produktu lze dosáhnout pouze tehdy, když jsou kovové povrchy (které mají být antikorozně chráněny) čisté, suché a zbaveny rzi, oleje, okují a teplota povrchu v době aplikace je 10-35 °C. Odstranění: » Lze odstranit minerálními rozpouštědly, nebo jinými podobnými ropnými rozpouštědly, výparnými rozpouštědly, horkou alkalickou lázní nebo nízkotlakou párou. Vlastnosti a přínosy: » Špičková ochrana proti korozi a vytěsňuje vodu tam, kde je potřeba.

195 Kč
161 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Valvoline Tectyl ML (600 ml, spray)

Valvoline Tectyl ML je antikorozní ochranný prostředek na voskové bázi, jantarově zabarvený. Má dobré vodu vytěsňující vlastnosti a dobrou penetraci, což ho činí velmi vhodný jako ochranu proti korozi dutých částí dveří automobilů a ostatních dutých částí automobilů. Vytváří po vyschnutí jantarově zabarvený, voskový, polotvrdý průsvitný film.

Příprava povrchu:
» Maximální účinnosti produktu lze dosáhnout pouze tehdy, když jsou kovové povrchy (které mají být antikorozně chráněny) čisté, suché a zbaveny rzi, oleje, okují a teplota povrchu v době aplikace je 10-35 °C.

Odstranění:
» Lze odstranit minerálními rozpouštědly, nebo jinými podobnými ropnými rozpouštědly, výparnými rozpouštědly, horkou alkalickou lázní nebo nízkotlakou párou.

Vlastnosti a přínosy:
» Špičková ochrana proti korozi a vytěsňuje vodu tam, kde je potřeba.

Parametry

Hmotnost 0,60 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum