Powered by Smartsupp

Valvoline SynPower ATF +4 (1 l)

Kód produktu: 36234
Valvoline ATF +4 je unikátní směs pro automatické převodovky, která splňuje požadavky Chrysler Material Standard MS-9602 (ATF +4®). && Maximální ochrana proti opotřebení, a to i při vysokých zátěžových provozních podmínkách. Moderní aditiva chrání...
Více informací
335 Kč
277 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Valvoline ATF +4 je unikátní směs pro automatické převodovky, která splňuje požadavky Chrysler Material Standard MS-9602 (ATF +4®).
&&
Maximální ochrana proti opotřebení, a to i při vysokých zátěžových provozních podmínkách. Moderní aditiva chrání proti korozi, oxidaci, pěnění a úsadám. Prvotřídní základové oleje a vyvážený systém aditiv brání zhroucení oleje a zalepování převodů i při
dlouhodobém použití. Zvýšená viskozitní stabilita pro zajištění dokonalé funkce převodovky. Prvotřídní základové oleje, zvýšení viskozitního indexu a modifikátorů tření umožňují vynikající třecí vlastnosti pro zajištění hladšího průběhu řazení a záběru spojky.

Valvoline ATF +4 zajišťuje nejlepší provozní podmínky pro většinu současných převodovek Chrysler po celou dobu jejich životnosti.

Aplikace
Certifikované a schválené pro všechny vozy a nákladní automobily Chrysler, které vyžadují ATF+4®, ATF+ 3®, ATF+ 2®nebo ATF+®. Doporučeno k použití tam, kde FIAT uvádí specifikaci 9.55550-AV4

Vhodný pro některé modely:
Dodge, Fiat, Jeep, Hyundai a Mitsubishi, kde jsoudoporučeny tyto specifikace.

Produkt je používán v londýnské taxislužbě.

Náhrada: http://www.oleje.cz/p/valvoline-pro-atf-4-1-l--21293
&&&
Chrysler MS9602 (ATF +4®), Chrysler MS7176E (ATF +3®), Chrysler MS7176D (ATF +2®), Chrysler MS7176 (ATF +®)

Parametry

Hmotnost 1 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum