Powered by Smartsupp
Domů Klüber Unisilkon L 50/2 (750 g)
Domů Klüber Unisilkon L 50/2 (750 g)

Unisilkon L 50/2 (750 g)

Kód produktu: 1265
Vysokoteplotní plastické mazivo pro horkovzdušné ventilátory, ložiska válečků a rolen tepelně exponovaných strojů, zejména v textilním průmyslu. && UNISILKON L 50/2 - vysokoteplotní plastické mazivo pro horkovzdušné ventilátory, ložiska válečků a...
Více informací
13 578 Kč
11 221 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Vysokoteplotní plastické mazivo pro horkovzdušné ventilátory, ložiska válečků a rolen tepelně exponovaných strojů, zejména v textilním průmyslu.
&&
UNISILKON L 50/2 - vysokoteplotní plastické mazivo pro horkovzdušné ventilátory, ložiska válečků a rolen tepelně exponovaných strojů, zejména v textilním průmyslu. Je vyroben na bázi silikonového oleje a PTFE, fyziologicky nezávadný, odolný vůči vodě a vodní páře. Osvědčený pro valivá ložiska při malém zatížení v širokém rozmezí provozních teplot, pro kluzná ložiska z kovu, plastů nebo pryže. Konzistence NLGI 2. Otáčkový faktor 200 000 n.ds. Teplotní rozsah: -50°C až +200°C, krátkodobě +220°C.
&&&

Parametry

Hmotnost 0,75 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum