Powered by Smartsupp
Domů Motorové oleje V originálním balení Total Quartz Ineo Long Life 0W30 (5 l)
Domů Motorové oleje V originálním balení Total Quartz Ineo Long Life 0W30 (5 l)

Total Quartz Ineo Long Life 0W30 (5 l)

Kód produktu: 214225
Total QUARTZ INEO LONG LIFE 0W30 (5 l) TOTAL QUARTZ INEO LONG LIFE 0W-30 je syntetický lehkoběžný nízkopopelnatý motorový olej pro benzínové a dieselové spalovací motory osobních a lehkých užitkových vozidel se zesílenými antioxidačními, protioděr...
Více informací
Specifikace

ACEA C3, VOLKSWAGEN VW 504.00 / 507.00, PORSCHE C 30

1 095 Kč
905 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Total QUARTZ INEO LONG LIFE 0W30 (5 l)

TOTAL QUARTZ INEO LONG LIFE 0W-30 je syntetický lehkoběžný nízkopopelnatý motorový olej pro benzínové a dieselové spalovací motory osobních a lehkých užitkových vozidel se zesílenými antioxidačními, protioděrovými a antikorozivními vlastnostm a zvýšenou odolností vůči tvorbě úsad.

Použití:

» Je doporučen pro motory provozované při extrémních zatíženích a teplotách, speciálně pro vozidla koncernu VW vyžadující standard VW 504.00 / 507.00.

» TOTAL QUARTZ INEO LONG LIFE 0W-30 s technologií ART (Age Resistance Technology - Speciální Technologie zabraňující stárnutí maziva) obsahuje vysoce sofistikovanou formulaci, jež zesiluje antioxidační vlastnosti a poskytuje spalovacímu motoru maximální ochranu vůči opotřebení a tvorbě kalů.

Parametry

Hmotnost 5 kg
viskozita dle SAE SAE 0W-30

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum