Powered by Smartsupp
Domů Motorové oleje V originálním balení Total Quartz 7000 Diesel 10W-40 (1 l)
Domů Motorové oleje V originálním balení Total Quartz 7000 Diesel 10W-40 (1 l)

Total Quartz 7000 Diesel 10W-40 (1 l)

Kód produktu: 2693
Total Quartz 7000 Diesel 10W-40 (1 l) Byl vyvinut na základě provozních požadavků jak benzínových, tak dieselových motorů zejména osobních a lehkých užitkových vozidel. Je zvláště vhodný pro přeplňované a více ventilové motory. Lze použít i v nejnár...
Více informací
Specifikace

ACEA A3/B4, API SN/CF, PSA B71 2300, VW 501.01, VW 505.00, MB 229.1

149 Kč
123 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Total Quartz 7000 Diesel 10W-40 (1 l)

Byl vyvinut na základě provozních požadavků jak benzínových, tak dieselových motorů zejména osobních a lehkých užitkových vozidel. Je zvláště vhodný pro přeplňované a více ventilové motory. Lze použít i v nejnáročnějších provozních podmínkách (rychlý dálniční provoz, intenzivní městský provoz) v každém ročním období Je výborně přizpůsoben pro automobily s katalyzátorem provozované na bezolovnatý benzín nebo zkapalněný zemní plyn (LPG).

Výhody:
» splňuje požadavky API SL a ACEA garantující vysokou a konstantní kvalitu oleje
» polosyntetický a vícestupňový olej
» velmi vysoký viskozitní index a vynikající stabilita za provozu Technologie, která spojuje výhody nízko viskózních (snadné startování za studena, úspora paliva) a viskózních olejů (výborná mazivost při vysokých teplotách, nízká spotřeba oleje)
» výborné detergentně-disperzní vlastnosti, které udržují čistotu motorů a jejich stabilní výkon Vynikající protioděrové vlastnosti - udržují nejcitlivější části motoru ve výborném stavu

Parametry

Hmotnost 1 kg
viskozita dle SAE SAE 10W-40

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum