Powered by Smartsupp

Total Ceran XM 460 (425 g, kartuše)

Kód produktu: 91568
Total Ceran XM 460 (425 g, kartuše) Víceúčelové plastické mazivo pro těžké provozní podmínky. Doporučené mazivo pro vysoká zatížení včetně rázů, prašné a vlhké prostředí, vysoké teploty. Univerzální víceúčelové plastické mazivo. Odolné vodě, rázovým...
Více informací
Specifikace

NLGI 1-2, DIN 51502 KP1/2R-30, ISO 6743-9: L-XBFIB 1/2

219 Kč
181 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Total Ceran XM 460 (425 g, kartuše)

Víceúčelové plastické mazivo pro těžké provozní podmínky. Doporučené mazivo pro vysoká zatížení včetně rázů, prašné a vlhké prostředí, vysoké teploty. Univerzální víceúčelové plastické mazivo. Odolné vodě, rázovým zatížením. Zesílené antikorozivní vlastnosti.

Vlastnosti a použití:
» Plastické mazivo vyrobené na základě zpevňovadla kalcium – sulfonát komplex, vyvinutého v TOTAL Lubrifiants. Nový typ zpevňovadla výrazně zlepšuje provozní vlastnosti (odolnost vůči vodě a zatížení, tepelná odolnost, zesílené antikorozivní vlastnosti, velmi vysoká schopnost čerpatelnosti a mazivosti, a to i při vyšších rychlostech).
» Je vhodné mazivo pro mazání všech mechanismů vystavených rázovým účinkům (kluzná a valivá ložidka ventilátorů a mechanismů v papírenském průmylu), jehlová ložiska kol , pásové mechanismy.
» Též je vhodné pro použití v centrálních mazacích systémech.
» Odolné mazivo vůči vysokým zatížením (včetně rázových dynamických zatížení).
» Při použití maziva je nutno se vždy vyhnout kontaminaci nečistotami, doporučuje se proto mazání pomocí pneumatického čerpadla.
» Mazivo lze aplikovat i při vyšších rotačních rychlostech, zachovává si výkonové parametry i při vysokém otáčkovém faktoru nDm.
» Díky výbornému chování v přítomnosti vody (včetně mořské) vykazuje velmi účinné antikorozivní vlastnosti.
» Mazivo neobsahuje olovo, nebo jiné těžké kovy považované za škodlivé lidskému zdraví a životnímu prostředí.

Parametry

Hmotnost 0,45 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum