Powered by Smartsupp
Domů Autodoplňky Ostatní Tectane Čistič skel (450 ml, rozprašovač)
Domů Autodoplňky Ostatní Tectane Čistič skel (450 ml, rozprašovač)

Tectane Čistič skel (450 ml, rozprašovač)

Kód produktu: 1808
Tectane Čistič skel (450 ml, rozprašovač) Speciálně vyvinutý pro použití v automobilovém a motocyklovém průmyslu. Pro všechny druhy interiérů. Pro čištění čelních, bočních a zadních skel automobilů, skel zrcátek, parabol, reflektorů, a jiných hladký...
Více informací
Specifikace

Tectane Čistič skel (450 ml, rozprašovač) Speciálně vyvinutý pro použití v automobilovém a motocyklovém průmyslu. Pro všechny druhy interiérů. Pro čištění čelních, bočních a zadních skel automobilů, skel zrcátek, parabol, reflektorů, a jiných hladkých povrchů. Čistič skel TECTANE snadno a rychle rozpouští jakýkoliv druh nečistoty jako mastnotu, nikotin, zbytky výfukových plynů apod. Nepostradatelný pomocník všech motoristů a motoristek. Použití: » čištění čelních, bočních a zadních skel automobilů » čištění skel zrcátek, parabol a reflektorů Vlastnosti: » okamžitě použitelný, snadno aplikovatelný » odstraňuje nečistoty a různé usazeniny z omyvatelných částí vozidel » neagresivní – nenapadá plastové a lakované části interiérů i exteriérů vozidel

60 Kč
50 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Tectane Čistič skel (450 ml, rozprašovač)

Speciálně vyvinutý pro použití v automobilovém a motocyklovém průmyslu. Pro všechny druhy interiérů. Pro čištění čelních, bočních a zadních skel automobilů, skel zrcátek, parabol, reflektorů, a jiných hladkých povrchů. Čistič skel TECTANE snadno a rychle rozpouští jakýkoliv druh nečistoty jako mastnotu, nikotin, zbytky výfukových plynů apod. Nepostradatelný pomocník všech motoristů a motoristek.

Použití:
» čištění čelních, bočních a zadních skel automobilů
» čištění skel zrcátek, parabol a reflektorů

Vlastnosti:
» okamžitě použitelný, snadno aplikovatelný
» odstraňuje nečistoty a různé usazeniny z omyvatelných částí vozidel
» neagresivní – nenapadá plastové a lakované části interiérů i exteriérů vozidel

Parametry

Hmotnost 0,45 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum