Powered by Smartsupp
Domů Autodoplňky Ostatní Tectane Čistič klimatizací (400 ml, spray)
Domů Autodoplňky Ostatní Tectane Čistič klimatizací (400 ml, spray)

Tectane Čistič klimatizací (400 ml, spray)

Kód produktu: 1963
Tectane Čistič klimatizací (400 ml, spray) Snižuje riziko podráždění dýchacích cest, kapání z očí a vzniku rýmy při cirkulaci vzduchu. Použití: » klimatizace v automobilech » větrací a ventilační systémy koupelen a saun » digestoře v domácnostech a...
Více informací
Specifikace

Tectane Čistič klimatizací (400 ml, spray) Snižuje riziko podráždění dýchacích cest, kapání z očí a vzniku rýmy při cirkulaci vzduchu. Použití: » klimatizace v automobilech » větrací a ventilační systémy koupelen a saun » digestoře v domácnostech a restauračních zařízeních Návod k použití: » Vypnout větrání z činnosti. Dózu před použitím intenzivně protřepejte (30x). Přípravek vstřikujte do nasávacích otvorů a trysek klimatizačního zařízení pomocí trubičky (je součásti balení), kterou vsunete do klimatizačního zařízení, co nejdále a postupně během aplikace povytahujete. Větrání je možné zapojit po 15 až 20 minutách od ukončení aplikace. Vlastnosti: » dlouho trvající účinek » čisté, rychlé a jednoduché použití » díky sprejovému rozprašovači úsporné dávkování

205 Kč
169 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Tectane Čistič klimatizací (400 ml, spray)

Snižuje riziko podráždění dýchacích cest, kapání z očí a vzniku rýmy při cirkulaci vzduchu.

Použití:
» klimatizace v automobilech
» větrací a ventilační systémy koupelen a saun
» digestoře v domácnostech a restauračních zařízeních

Návod k použití:
» Vypnout větrání z činnosti. Dózu před použitím intenzivně protřepejte (30x). Přípravek vstřikujte do nasávacích otvorů a trysek klimatizačního zařízení pomocí trubičky (je součásti balení), kterou vsunete do klimatizačního zařízení, co nejdále a postupně během aplikace povytahujete. Větrání je možné zapojit po 15 až 20 minutách od ukončení aplikace.

Vlastnosti:
» dlouho trvající účinek
» čisté, rychlé a jednoduché použití
» díky sprejovému rozprašovači úsporné dávkování

Parametry

Hmotnost 0,400 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum