Powered by Smartsupp
Domů Klüber Syntheso Proba 270 (1 kg)
Domů Klüber Syntheso Proba 270 (1 kg)

Syntheso Proba 270 (1 kg)

Kód produktu: 2553
Osvědčený výrobek k mazání těsnících kroužků horkovodních armatur, k ochraně pryžových těsnění a k snížení projevů tření u těchto prvků. && Syntheso Proba 270 je osvědčený výrobek k mazání těsnících kroužků horkovodních armatur, k ochraně pryžovýc...
Více informací
10 046 Kč
8 302 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Osvědčený výrobek k mazání těsnících kroužků horkovodních armatur, k ochraně pryžových těsnění a k snížení projevů tření u těchto prvků.
&&
Syntheso Proba 270 je osvědčený výrobek k mazání těsnících kroužků horkovodních armatur, k ochraně pryžových těsnění a k snížení projevů tření u těchto prvků. Obecně pro mazání ventilů teplé i studené vody a v kontaktu s pitnou vodou. Pro uzávěry autoklávů do teplot až 150°C.Vyrobeno na bázi PAG oleje a báriového komplexního mýdla.
Teplotní použití -30°C až 130°C
Konzistence NLGI 2
&&&

Parametry

Hmotnost 1 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum