Powered by Smartsupp
Domů Aditiva Přísady do paliv STP Čistič vstřikovacího systému diesel (200 ml)
Domů Aditiva Přísady do paliv STP Čistič vstřikovacího systému diesel (200 ml)

STP Čistič vstřikovacího systému diesel (200 ml)

Kód produktu: 2732
STP Čistič vstřikovacího systému diesel (200 ml) Jedno ošetření tímto jedinečným přípravkem vyčistí trysky, rychle rozpustí usazeniny a tím zvýší výkon motoru. Výrobek je bezpečný pro katalyzátory. Vstřikovací trysky jsou konstruovány tak, aby pali...
Více informací
Specifikace

STP Čistič vstřikovacího systému diesel (200 ml) Jedno ošetření tímto jedinečným přípravkem vyčistí trysky, rychle rozpustí usazeniny a tím zvýší výkon motoru. Výrobek je bezpečný pro katalyzátory. Vstřikovací trysky jsou konstruovány tak, aby palivo bylo dodáváno patřičnou měrou do spalovací komory. Ale špinavé trysky přeruší tento průběh, způsobí občasný průtok, a přívod paliva do motoru může být I přerušen. Spálením složek jako guma, lak a voda se mohou ucpat nebo zkorodovat palivové filtry. Tyto okolnosti mají za důsledek špatné starty, nepravidelný volnoběh, špatné spalování, ztrátu výkonu, vynechávání, úbytek paliva a zvýšení emisí. Dieslové palivo může obsahovat škodlivé množství vody, která se sráží a znečišťuje. Voda v palivovém systému může zapříčinit snížení výkonu motoru, korozi a v chladném počasí může přítok paliva zamrznout. Emulgátor v přípravku je konstruovaný k zachycení molekul vody a jejich neškodný průchod přes motor. Ochrání vnitřní plochy palivového systému před korozí. Detergent efektivně odstraní nečistoty, lak a usazeniny z kovových ploch motoru, neutralizuje kyselé formy spalování a takto redukuje korozi. Použití: » Přidejte celý obsah přímo do palivové nádrže (diesel). Jedna láhev (250ml) ošetří 50 - 60 litrů. K dosažení nejlepšího výsledku používejte každých 5000 kilometrů. Možné používat s ostatními STP přípravky. Pravidelné používání STP Čističe vstřikovacího systému pro dieselové motory pomáhá: » Obnovit výkon a akceleraci » Vyrovnat volnoběh » Vyčistit a vyrovnat systém přívodu paliva » Snížit spotřebu paliva » Snížit emise

209 Kč
173 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

STP Čistič vstřikovacího systému diesel (200 ml)

Jedno ošetření tímto jedinečným přípravkem vyčistí trysky, rychle rozpustí usazeniny a tím zvýší výkon motoru. Výrobek je bezpečný pro katalyzátory.

Vstřikovací trysky jsou konstruovány tak, aby palivo bylo dodáváno patřičnou měrou do spalovací komory. Ale špinavé trysky přeruší tento průběh, způsobí občasný průtok, a přívod paliva do motoru může být I přerušen. Spálením složek jako guma, lak a voda se mohou ucpat nebo zkorodovat palivové filtry. Tyto okolnosti mají za důsledek špatné starty, nepravidelný volnoběh, špatné spalování, ztrátu výkonu, vynechávání, úbytek paliva a zvýšení emisí. Dieslové palivo může obsahovat škodlivé množství vody, která se sráží a znečišťuje. Voda v palivovém systému může zapříčinit snížení výkonu motoru, korozi a v chladném počasí může přítok paliva zamrznout. Emulgátor v přípravku je konstruovaný k zachycení molekul vody a jejich neškodný průchod přes motor. Ochrání vnitřní plochy palivového systému před korozí. Detergent efektivně odstraní nečistoty, lak a usazeniny z kovových ploch motoru, neutralizuje kyselé formy spalování a takto redukuje korozi.

Použití:
» Přidejte celý obsah přímo do palivové nádrže (diesel). Jedna láhev (250ml) ošetří 50 - 60 litrů. K dosažení nejlepšího výsledku používejte každých 5000 kilometrů. Možné používat s ostatními STP přípravky.

Pravidelné používání STP Čističe vstřikovacího systému pro dieselové motory pomáhá:
» Obnovit výkon a akceleraci
» Vyrovnat volnoběh
» Vyčistit a vyrovnat systém přívodu paliva
» Snížit spotřebu paliva
» Snížit emise

Parametry

Hmotnost 0,25 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum