Powered by Smartsupp
Domů Klüber Staburags NBU 30 (1 kg)
Domů Klüber Staburags NBU 30 (1 kg)

Staburags NBU 30 (1 kg)

Kód produktu: 1251
Plastické mazivo pro valivá a kluzná ložiska pracující za nízkých otáček do 100.000 n.ds. && Staburags NBU 30 je plastické mazivo na bázi ropného oleje a barnatého komplexního mýdla. Vykazuje vysokou mechanicko-dynamickou zatížitelnost filmu maziva...
Více informací
6 136 Kč
5 071 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Plastické mazivo pro valivá a kluzná ložiska pracující za nízkých otáček do 100.000 n.ds.
&&
Staburags NBU 30 je plastické mazivo na bázi ropného oleje a barnatého komplexního mýdla. Vykazuje vysokou mechanicko-dynamickou zatížitelnost filmu maziva a vysokou ochranu proti opotřebení. Zároveň poskytuje dobrou protikorozní ochranu, odolává působení vody a mnoha zředěných alkalických nebo kyselých roztoků. Používání produktu Staburags NBU 30 zajišťuje především dlouhou životnost konstrukčních dílů na základě dobré protikorozní ochrany ve vlhkém a agresivním prostředí, dobrou odolnost proti působení vody, vodní páry a mnoha zředěným roztokům hydroxidu a kyselin, těsnicí účinek ve spojení s působením vody, horké vody, vodní páry a agresivních médií. Zároveň vysokou ochranu proti opotřebení v širokém mechanicko-dynamickém souboru zatížení s vysokým specifickým měrným tlakem. Staburags NBU 30 je schválen podle NSF H2.

Použití
Staburags NBU 30 je používán především jako těsnicí plastické mazivo a mazivo pro armatury, jakož i pro mazání valivých a kluzných ložisek při nízkých otáčkách a působení vlhkosti, vodní páry a agresivních médií např. pro textilní stroje pracující v mokré oblasti, dopravní zařízení v mokré oblasti a pro stroje v potravinářském průmyslu.

Třída NLGI 2/3
Teplotní rozsah použití -10 až 150 °C
&&&

Parametry

Hmotnost 1 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum