Powered by Smartsupp

Solvina Mio univerzal (600 g)

Kód produktu: 16155
Solvina Mio univerzal (600 g) Univerzální čisticí prostředek se širokým uplatněním. Původní receptura s kombinací abrazivní složky a aktivních látek. Levandulová parfemace. Použití: » Vhodný k mytí silně znečištěných rukou - spolehlivě odstraní tuk...
Více informací
Specifikace

Solvina Mio univerzal (600 g) Univerzální čisticí prostředek se širokým uplatněním. Původní receptura s kombinací abrazivní složky a aktivních látek. Levandulová parfemace. Použití: » Vhodný k mytí silně znečištěných rukou - spolehlivě odstraní tuky, oleje, dehty, pryskyřice, inkousty, saze, tiskařskou barvu a další odolné nečistoty.

49 Kč
40 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Solvina Mio univerzal (600 g)

Univerzální čisticí prostředek se širokým uplatněním. Původní receptura s kombinací abrazivní složky a aktivních látek. Levandulová parfemace.

Použití:
» Vhodný k mytí silně znečištěných rukou - spolehlivě odstraní tuky, oleje, dehty, pryskyřice, inkousty, saze, tiskařskou barvu a další odolné nečistoty.

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum