Powered by Smartsupp

SKF LGWA 2 (1 kg)

Kód produktu: 2712
Plastické mazivo pro široké rozpětí teplot, SKF LGWA 2 je plastické mazivo na bázi minerálního oleje a lithného komplexního mýdla s EP přísadami. && Vlastnosti LGWA 2 umožňují jeho použití v široké škále aplikací. Plastické mazivo SKF LGWA 2 se v...
Více informací
965 Kč
798 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Plastické mazivo pro široké rozpětí teplot, SKF LGWA 2 je plastické mazivo na bázi minerálního oleje a lithného komplexního mýdla s EP přísadami.
&&
Vlastnosti LGWA 2 umožňují jeho použití v široké škále aplikací. Plastické mazivo SKF LGWA 2 se v doporučeném rozmezí provozních teplot vyznačuje mimořádnou tepelnou stabilitou, což je výhodné při vyšších provozních teplotách. LGWA 2 lze používat při provozních teplotách od -30°C do +140°C a po omezenou dobu až do +220°C. Tyto podmínky se vyskytují v ložiskách kol u vozidel vybavených kotoučovými brzdami, zvláště při delším brždění při jízdě z kopce nebo v husté dopravě, kdy je třeba brzdit často.

Vhodné pro aplikace : ložiska kol osobních a nákladních automobilů, pračky,elektromotory

Výhody : Vysoká tepelná stabilita plastického maziva SKF LGWA 2 je zárukou dobrého mazání v náročných provozních podmínkách. Přísady pro extrémní tlakové podmínky snižují na minimum tření a opotře-bení součástí vystavených vysokému specifickému zatížení.
&&&
NLGI 2, DIN 51825 : KP2N-30

Parametry

Hmotnost 1 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum