Powered by Smartsupp

SKF LGMT 3 (1 kg)

Kód produktu: 2702
Univerzální plastické mazivo LGMT 3 pro průmyslové a automobilové aplikace. && SKF LGMT 3 je plastické mazivo na bázi minerálního oleje a lithného mýdla. Toto vysoce kvalitní, univerzální mazivo je vhodné pro širokou škálu průmyslových a automobilo...
Více informací
706 Kč
583 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Univerzální plastické mazivo LGMT 3 pro průmyslové a automobilové aplikace.
&&
SKF LGMT 3 je plastické mazivo na bázi minerálního oleje a lithného mýdla. Toto vysoce kvalitní, univerzální mazivo je vhodné pro širokou škálu průmyslových a automobilových aplikací.
Je vhodné pro aplikace: ložiska pro velikost hřídele >100 mm, ložiska s rotací vnějšího kroužku, vertikální hřídele, teplota okolního trvale přesahuje 35 °C, hnací hřídele.

Výhody:
Plastické mazivo SKF LGMT 3 se vyznačuje vynikající ochranou proti korozi a vysokou oxidační stabilitou v doporučeném rozmezí provozních teplot.

Teplotní rzosah použitelnosti: -30 až +120°C
&&&
NLGI 3, DIN 51825 : K2K-30

Parametry

Hmotnost 1 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum