Powered by Smartsupp

SKF LGLT 2 (200 g)

Kód produktu: 2304
Plastické mazivo LGLT 2 pro nízké teploty a mimořádně vysoké otáčky LGLT 2 je jakostní, plně syntetické plastické mazivo na bázi plně syntetického oleje a lithného mýdla. && Díky unikátní technologii zahušťovadla a oleji s nízkou viskozitou (PAO) n...
Více informací
719 Kč
594 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Plastické mazivo LGLT 2 pro nízké teploty a mimořádně vysoké otáčky LGLT 2 je jakostní, plně syntetické plastické mazivo na bázi plně syntetického oleje a lithného mýdla.
&&
Díky unikátní technologii zahušťovadla a oleji s nízkou viskozitou (PAO) nabízí vynikající mazací schopnosti i při teplotách do -50°C. Při mimořádně vysokých rychlostech n.dm lze dosáhnout hodnot 1.6x106.

Vhodné pro aplikace : spřádací vřetena textilních strojů, vřetena obráběcích strojů,nástroje a ovládací zařízen, malé elektromotory používané ve zdravotnickém a zubařském zařízení, kolečkové brusle

Výhody :
Díky nízké viskozitě základového oleje lze při mazání LGLT 2 udržet třecí moment, a tedy i energetic-ké ztráty na nízké úrovni. SKF LGLT 2 nabízí vynikající mazací vlastnosti a tichý chod ? je proto vhodné k mazání malých elek-tromotorů. LGLT 2 se vyznačuje mimořádně dobrou oxidační stabilitou a odolností proti vodě.
Teplotní rozsah použití: -50°C až +110°C.
&&&
NLGI 2, DIN 51825 : K2G-50

Parametry

Hmotnost 0,20 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum