Powered by Smartsupp

SKF LGHB 2 (5 kg)

Kód produktu: 2303
Velmi viskózní plastické mazivo pro vysoké tlaky a teploty. && SKF LGHB 2 je vysoce účinné plastické mazivo na bázi vápenato-sulfonátového komplexu určené pro velmi náročné provozní podmínky.Plastické mazivo SKF LGHB 2 zajišťuje dobré mazání při te...
Více informací
4 158 Kč
3 436 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Velmi viskózní plastické mazivo pro vysoké tlaky a teploty.
&&
SKF LGHB 2 je vysoce účinné plastické mazivo na bázi vápenato-sulfonátového komplexu určené pro velmi náročné provozní podmínky.Plastické mazivo SKF LGHB 2 zajišťuje dobré mazání při teplotách od -20°C do +150°C, krátkodobě až do +200°C. V tomto teplotním rozmezí má vysokou oxidační stabilitu. Toto plastické mazivo se používá jako mazivová náplň ložisek SKF s označením GEM.

Vhodné pro aplikace : kluzná ložiska ocel na ocel - papírenské stroje a stroje na výrobu celulózy, vibrační síta na asfalt, zařízení pro kontinuální lití, utěsněná soudečková ložiska až do +150°C (300 °F)

Výhody: Vynikající mechanická stabilita LGHB 2 zaručuje, že plastické mazivo nebude z valivých ložisek unikat ani měnit konzistenci. Struktura vápenato-sulfonátového komplexu zajišťuje vynikající antioxidační a protikorozní vlastnosti dokonce i za přítomnosti vody.

Teplotní rozsah: -20°C až +150°C krátkodobě až +200°C.
&&&
NLGI 2, DIN 51825 : KP2N-20

Parametry

Hmotnost 5 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum