Powered by Smartsupp

SKF LGEP 2 (18 kg)

Kód produktu: 2710
Plastické mazivo pro vysoké tlaky. && Plastické mazivo SKF LGEP 2 je plastické mazivo na bázi minerálního oleje a lithného mýdla s přísadami pro vyso-ké tlaky. SKF LGEP 2 poskytuje dobré mazací vlastnosti od -20°C až do 110°C. Toto plastické mazi...
Více informací
9 975 Kč
8 244 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Plastické mazivo pro vysoké tlaky.
&&
Plastické mazivo SKF LGEP 2 je plastické mazivo na bázi minerálního oleje a lithného mýdla s přísadami pro vyso-ké tlaky. SKF LGEP 2 poskytuje dobré mazací vlastnosti od -20°C až do 110°C.
Toto plastické mazivo se používá pod označením VT143 jako náplň do ložisek SKF.

Je vhodné pro: Papírenské stroje a stroje na výrobu celulózy, čelisťové drtiče, trakční motory pro kolejová vozidla, hrázové dveře

Výhody: Vynikající mechanická stabilita LGEP 2 zaručuje, že plastické mazivo v silně vibrujících strojích ne-bude z uložení vytlačeno a nebude měnit konzistenci. Navíc díky svým mimořádným antikorozním vlastnostem účinně chrání před rezivěním i tehdy, když do uložení pronikne voda. Plastické mazivo SKF LGEP 2 obsahuje přísady pro extrémní tlaky, díky nimž zatížení při svaření dosahuje hodnoty 2 800 N. Mazivo je tedy vhodné pro střední až velká ložiska provozovaná při nízkých až normálních otáčkách při vysokém zatížení.
&&&
NLGI 2, DIN 51825 : KP2G-20

Parametry

Hmotnost 18 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum