Powered by Smartsupp

Raveno RHV Racing 20W-60 (1 l)

Kód produktu: 1050128
Raveno RHV Racing 20W-60 (5 l) Moderní, plně syntetický vícestupňový motorový olej s technologií USVO® založený na PAO (poly-alfa-olefin) a esterech. Použití: » Ideální pro moderní benzinové motory, zejména pro použití jako speciální olej...
Více informací
492 Kč
407 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Raveno RHV Racing 20W-60 (5 l)

Moderní, plně syntetický vícestupňový motorový olej s technologií USVO® založený na PAO (poly-alfa-olefin) a esterech.

Použití:
» Ideální pro moderní benzinové motory, zejména pro použití jako speciální olej pro dálkové motorové závody, při kterých je motor vystaven nejtěžším zatížením.
» Technologie USVO® nabízí vysoký výkon, lepší ochranu motoru, snížení spotřeby paliva a optimální čistotu motoru pro vaše vozidlo.

Vlastnosti:
» Vzhledem k vysokému indexu viskozity, vysoké hodnotě HTHS extrémní střihové stabilitě a vysoce účinnému speciálnímu přídavnému doplňku s volframem je RAVENOL RHV 20W-60 vhodný také pro extrémně sportovní styl jízdy během závodu.
» Využívá pozitivní vlastnosti volframu pro vyhlazení povrchové struktury motoru, snížení tření, opotřebení a výrazné zlepšení mechanické účinnosti.
» Vysoká nosnost a stabilní tlak oleje zaručují optimální mazání spolehlivost a nízkou těkavost při vysokých teplotách, i s revidovaných historických vozidel.
» Poskytuje bezpečnou vrstvu mazání i při velmi vysokých provozních teplotách, rozsáhlou ochranu proti korozi (oxidaci) a pěnění.

Parametry

Hmotnost 1 kg
objem 1 l
viskozita dle SAE SAE 20W-60

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum