Powered by Smartsupp

Quakercool 7002 HRFF (195 kg)

Kód produktu: 12116
Quakercool 7002 HRFF (195 kg) Doporučení: » Doporučeno pro všechny obráběcí operace na oceli, litině a hliníku » Rozsah koncentrací: 5 - 10% v závislosti na typu operace » Tvrdost vody: 178 - 356 ppm ( 17 - 35 ° TH, 11 - 22 ° dH). Vlastnosti a výho...
Více informací
Specifikace

Quakercool 7002 HRFF (195 kg) Doporučení: » Doporučeno pro všechny obráběcí operace na oceli, litině a hliníku » Rozsah koncentrací: 5 - 10% v závislosti na typu operace » Tvrdost vody: 178 - 356 ppm ( 17 - 35 ° TH, 11 - 22 ° dH). Vlastnosti a výhody: » Excelentní smáčecí a mazací schopnosti umožňující vysoké řezné rychlosti » Zabraňuje tvorbě usazenin na strojích » Bez obsahu boru » Garantovaná kvalita povrchu na hliníku a jeho slitinách » Zvyšuje životnost nástrojů » Bez obsahu formaldehydu Upozornění: Špatná či nevhodná příprava kapaliny může vést k nestabilitě a může značně snížit životnost emulze. Před namícháním čerstvé emulze důrazně doporučujeme důkladné vyčištění včetně použití kompatibilního systémového čističe ve všech částech systému, které jsou v kontaktu s kapalinou. Firma Quaker nabízí široký rozsah systémových čističů a desinfekčních aditiv. Použití prosím konzultujte se zástupcem firmy Quaker.

30 674 Kč
25 350 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Quakercool 7002 HRFF (195 kg)

Doporučení:
» Doporučeno pro všechny obráběcí operace na oceli, litině a hliníku
» Rozsah koncentrací: 5 - 10% v závislosti na typu operace
» Tvrdost vody: 178 - 356 ppm ( 17 - 35 ° TH, 11 - 22 ° dH).

Vlastnosti a výhody:
» Excelentní smáčecí a mazací schopnosti umožňující vysoké řezné rychlosti
» Zabraňuje tvorbě usazenin na strojích
» Bez obsahu boru
» Garantovaná kvalita povrchu na hliníku a jeho slitinách
» Zvyšuje životnost nástrojů
» Bez obsahu formaldehydu

Upozornění:
Špatná či nevhodná příprava kapaliny může vést k nestabilitě a může značně snížit životnost emulze. Před namícháním čerstvé emulze důrazně doporučujeme důkladné vyčištění včetně použití kompatibilního systémového čističe ve všech částech systému, které jsou v kontaktu s kapalinou. Firma Quaker nabízí široký rozsah systémových čističů a desinfekčních aditiv. Použití prosím konzultujte se zástupcem firmy Quaker.

Parametry

Hmotnost 195 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum