Powered by Smartsupp
Domů Průmyslové oleje a maziva Potravinářská maziva ProLube® NSF H1 Bio Food Grade Machinery Grease NLGI 2 (400 g, kartuše)
Domů Průmyslové oleje a maziva Potravinářská maziva ProLube® NSF H1 Bio Food Grade Machinery Grease NLGI 2 (400 g, kartuše)

ProLube® NSF H1 Bio Food Grade Machinery Grease NLGI 2 (400 g, kartuše)

Kód produktu: 13198
ProLube® NSF H1 Bio Food Grade Machinery Grease NLGI 2 (400 g, kartuše) ProLube® NSF H1 Bio Food Grade Machinery Grease NLGI 2 je vyrobeno z nejkvalitnějších rostlinných olejů evropské produkce a organojílového zpevňovadla a překonává mazací schopno...
Více informací
Specifikace

NLGI 2, NSF H1

275 Kč
227 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

ProLube® NSF H1 Bio Food Grade Machinery Grease NLGI 2 (400 g, kartuše)

ProLube® NSF H1 Bio Food Grade Machinery Grease NLGI 2 je vyrobeno z nejkvalitnějších rostlinných olejů evropské produkce a organojílového zpevňovadla a překonává mazací schopnosti běžných maziv. Je vyrobeno v souladu s kritérii USDA H-1 a U.S. FDA 21 CFR 178.3570, “maziva s náhodným kontaktem s potravinami.” Bylo schváleno institutem NSF International. Jedná se o směs základového oleje a aditiv. Je biologicky odbouratelné, nebioakumulativní, netoxické vůči vodě a rostlinám, což vyplývá z dostupných testů.

Použití:
» Užití všech produktů ProLube musí odpovídat místním nařízením a předpisům na zodpovědnost konečného uživatele.
» ProLube® NSF H1 Bio Food Grade Machinery Grease NLGI 2 prošel OECD 301 testy biologické odbouratelnosti, splňuje USDA kritéria a je nebuoakumulativní, netoxické vůči vodě a rostlinám.
» Jeho složení omezuje dopady pro životní prostředí.
» Může být použito např.: centrální mazání, hnací ozubené řemeny, řetězy, kluzná uložení, válcové dopravníky, ložiska a další aplikace užívané ve výrobě potravin, kde není možné vyloučit náhodný kontakt maziva s produktem.

Vlastnosti a výhody:
» Splňuje požadavky pro použití ve výrobě potravin a nápojů.
» Vysoká účinnost a mazací schopnost ochraňuje pohyblivé části a poskytuje dobrý výkon I při vysokých teplotách.
» Obsahuje vysokotlaká aditiva a chrání před poškozením těžce zatížené aplikace a rovněž chrání kovové díly před korozí.
» Má vynikající přilnavost a je odolné vůči vymývání vodou, pracuje v širokém spektru teplot.
» Splňuje USDA’s product biologického původu definice pro EO 13101 a také EPA Výhodný nákup pro životní prostředí (EPP).
» Bylo vyvinuto pro potravinářský průmysl (zemědělství, cukrovary, pekárny, zpracování plodin), kosmetický a farmaceutický průmysl.
» Rozsah pracovních teplot (°C) od -20 do +250

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum