Powered by Smartsupp
Domů Klüber Polylub GA 352 P (1 kg)
Domů Klüber Polylub GA 352 P (1 kg)

Polylub GA 352 P (1 kg)

Kód produktu: 1241
Adhesivní plastické mazivo pro dlouhodobé mazání. && POLYLUB GA 352 P je plastické mazivo na bázi ropného oleje a syntetického uhlovodíku obsahující hlinitý komplex. Jedná se o plastické mazivo s dobrou adhezí a dobrou odolností proti působení stud...
Více informací
2 696 Kč
2 228 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Adhesivní plastické mazivo pro dlouhodobé mazání.
&&
POLYLUB GA 352 P je plastické mazivo na bázi ropného oleje a syntetického uhlovodíku obsahující hlinitý komplex. Jedná se o plastické mazivo s dobrou adhezí a dobrou odolností proti působení studené i horké vody. Produkt POLYLUB GA 352 P je registrovaný podle NSF pro kategorii H2 a odpovídá tak ustanovení FDA 21 CFR § 178.3570.

Oblasti použití:
Produkt POLYLUB GA 352 P se používá pro mazání valivých a kluzných ložisek, ozubených tyčí, válcových vedení, pneumatických válců, vodicích kladek a kluzných kolejnic. U strojů, zařízení a přístrojů pracujících v potravinářských provozech muže být POLYLUB GA 352 P použit jen na takových místech, kde je vyloučen kontakt s potravinou.
&&&
NSF H2

Parametry

Hmotnost 1 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum