Powered by Smartsupp

Paramo CUT 32 (1 l, nalévaný)

Kód produktu: 411
Paramo CUT 32 (1 l, nalévaný) PARAMO CUT 32 je olej formulovaný pro náročnější operace třískového obrábění (frézování ozubení, protahování a hluboké vrtání). Jsou určeny pro operace třískového obrábění s přesně definovatelnou geometrií břitu nástroj...
Více informací
Specifikace

ISO VG 32, ISO 6743 ISO - L - MHF

95 Kč
79 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Paramo CUT 32 (1 l, nalévaný)

PARAMO CUT 32 je olej formulovaný pro náročnější operace třískového obrábění (frézování ozubení, protahování a hluboké vrtání). Jsou určeny pro operace třískového obrábění s přesně definovatelnou geometrií břitu nástroje (soustružení, frézování, vrtání, dělení materiálu, závitování a vystružování, zvládají i operace vnitřní protahování, ale pouze do materiálu s dobrou brobitelností).Vlastnosti řezného oleje PARAMO CUT lze využít i při operacích prováděných s nástroji, kde není geometrie břitu přesně definována (broušení závitů a ozubení).

Charakteristické vlastnosti:
» Svými vlastnostmi vytváří optimální řezné prostředí s výborným protinárustkovým účinkem; jejich EP vlastnosti udržují nástroj co nejdéle v záběru bez potřeby broušení a tak jednoznačně přispívají k prodlužení životnosti nástroje.
» Díky svým vlastnostem jsou řezné oleje PARAMO CUT vhodné k obrábění běžných konstrukčních i legovaných ocelí, litin, ocelolitin, temperovaných litin, těžkých i lehkých neželezných kovů.

Parametry

Hmotnost 1 kg
objem 1 l
viskozita dle ISO VG VG 32

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum