Powered by Smartsupp
Domů Klüber Paraliq GTE 703 (700 g)
Domů Klüber Paraliq GTE 703 (700 g)

Paraliq GTE 703 (700 g)

Kód produktu: 9039
Silikonové plastické mazivo používané jako těsnící prostředek pro stáčecí a plnící armatury. && PARALIQ GTE 703 je speciální plastické mazivo na bázi silikonového oleje s PTFE. Produkt je registrován podle NSF pro kategorii H1 a odpovídá tak požad...
Více informací
12 980 Kč
10 727 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Silikonové plastické mazivo používané jako těsnící prostředek pro stáčecí a plnící armatury.
&&
PARALIQ GTE 703 je speciální plastické mazivo na bázi silikonového oleje s PTFE. Produkt je registrován podle NSF pro kategorii H1 a odpovídá tak požadavkům FDA CFR 21 §178. 3570.

Použití:
Kromě použití pro těsnění může být produkt PARALIQ GTE 703 používán také pro mazání velmi málo zatížených ložisek v potravinářském průmyslu, když je vyžadováno potravinářské mazivo s registrací pro kategorii H1. Produkt je používán také aplikace s velmi malým zatížením s poměrem C/P > 30 a aplikace s nízkými rychlostmi.

Vlastnosti:
PARALIQ GTE 703 odolává působení studené a horké vody, páry, dezinfekčních a čisticích prostředků.
Při správném používání není ohrožena tvorba pěny piva ani jeho chuťové vlastnosti.

Zkušebna pro výčepní zařízení v Gräfelfingu potvrdila, že používáním výrobku PARALIQ GTE 703 jsou splněny požadavky na těsnicí plastické mazivo ve výčepních zařízeních.

Oblast použití:
Výrobek PARALIQ GTE 703 se používá jako speciální plastické mazivo pro armatury používané pro výčepní armatury piva, pro plnicí orgány sudů a přívodní armatury plničů. Výrobek je také možné používat pro mazání těsnění v nápojovém průmyslu, kde je požadováno plastické mazivo vhodné pro EPDM a které je právně schváleno pro kategorii H1 pro použití v potravinářském průmyslu.
&&&
NSF H1

Parametry

Hmotnost 0,7 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum