Powered by Smartsupp
Domů Klüber Paraliq 91 (5 l)
Domů Klüber Paraliq 91 (5 l)

Paraliq 91 (5 l)

Kód produktu: 08052
Separátor pro pekařské plechy a formy. && PARALIQ 91 je používán jako separační látka pro formy a pekařské formy v průmyslu výroby pečiva a cukrovinek. PARALIQ 91 dále nachází uplatnění také jako vysoce výkonný olej pro jehly a platiny na textilníc...
Více informací
25 109 Kč
20 751 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Separátor pro pekařské plechy a formy.
&&
PARALIQ 91 je používán jako separační látka pro formy a pekařské formy v průmyslu výroby pečiva a cukrovinek. PARALIQ 91 dále nachází uplatnění také jako vysoce výkonný olej pro jehly a platiny na textilních pletacích strojích, jakož i při výrobě (napr. pro hluboké tažení nebo ohýbání) obalů pro farmaceutický a potravinárský prumysl. Tento speciální olej se osvědčil také jako separátor v cástech forem pro výrobu hluboko tažených fólií u blistrovacích strojů.
&&&
NSF H1, NSF 3H

Parametry

Hmotnost 5 kg
objem 5 l

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum