0,00 Kč

0 položek

Oleje.cz - svět maziv

Ostatní zákazníky zajímalo:                       Motocyklové oleje  ·  Nalévané oleje  ·  Přísady Ekolube  ·  Motorové oleje  ·  Plastická maziva  ·  Servisní přípravky

Valvoline SynPower ATF +4 (1 l)

Home  >  Automobilové oleje  >  Převodové oleje  >  Převodové oleje pro automatické převodovky  > Valvoline SynPower ATF +4 (1 l)
Valvoline SynPower ATF +4 (1 l)

Valvoline SynPower ATF +4 (1 l)

Valvoline ATF +4 je unikátní směs pro automatické převodovky, která splňuje požadavky Chrysler Material Standard MS-9602 (ATF +4®).

Kód: 36234
Dostupnost : Již nedodáváme
Obchodní značka: Valvoline
Kategorie:  

Cena bez DPH:276,86 Kč

Cena s DPH:335,00 Kč

 

Sleva 5% z uvedené ceny zboží při objednávce přes e-shop, osobním odběru a platbě na prodejně Pražákova 10, Brno, cca 500 m od dálnice D1.

Podrobný popis

Specifikace: Chrysler MS9602 (ATF +4®), Chrysler MS7176E (ATF +3®), Chrysler MS7176D (ATF +2®), Chrysler MS7176 (ATF +®)

Parametry zboží
hmotnost: 1.00 kg
Maximální ochrana proti opotřebení, a to i při vysokých zátěžových provozních podmínkách. Moderní aditiva chrání proti korozi, oxidaci, pěnění a úsadám. Prvotřídní základové oleje a vyvážený systém aditiv brání zhroucení oleje a zalepování převodů i při
dlouhodobém použití. Zvýšená viskozitní stabilita pro zajištění dokonalé funkce převodovky. Prvotřídní základové oleje, zvýšení viskozitního indexu a modifikátorů tření umožňují vynikající třecí vlastnosti pro zajištění hladšího průběhu řazení a záběru spojky.

Valvoline ATF +4 zajišťuje nejlepší provozní podmínky pro většinu současných převodovek Chrysler po celou dobu jejich životnosti.

Aplikace
Certifikované a schválené pro všechny vozy a nákladní automobily Chrysler, které vyžadují ATF+4®, ATF+ 3®, ATF+ 2®nebo ATF+®. Doporučeno k použití tam, kde FIAT uvádí specifikaci 9.55550-AV4

Vhodný pro některé modely:
Dodge, Fiat, Jeep, Hyundai a Mitsubishi, kde jsoudoporučeny tyto specifikace.

Produkt je používán v londýnské taxislužbě.

Náhrada: http://www.oleje.cz/p/valvoline-pro-atf-4-1-l--21293

 

Home  >  Automobilové oleje  >  Převodové oleje  >  Převodové oleje pro automatické převodovky  > Valvoline SynPower ATF +4 (1 l)

Zeptat se prodavače

Jméno: *
Příjmení: *
Váš e-mail: *
Předmět dotazu: Valvoline SynPower ATF +4 (1 l)
Dotaz: *

Položky označené * je nutné vyplnit.

Doporučit produkt

Vaše jméno: *
E-mail příjemce: *
Předmět e-mailu: Valvoline SynPower ATF +4 (1 l)
Začátek e-mailu:
Vaše poznámka:

Položky označené * je nutné vyplnit.