0,00 Kč

0 položek

Oleje.cz - svět maziv

Ostatní zákazníky zajímalo:                       Motocyklové oleje  ·  Nalévané oleje  ·  Přísady Ekolube  ·  Motorové oleje  ·  Plastická maziva  ·  Servisní přípravky

Valvoline MaxLife CVT (1 l)

Valvoline MaxLife CVT (1 l)

Valvoline MaxLife CVT (1 l)

MaxLifeTM CVT fluid je premiový převodový olej pro široké použití v osobních automobilech a dodávkách s CVT převodovkou (Continuous Variable Transmission).

Kód: 22507
Dostupnost : Již nedodáváme
Obchodní značka: Valvoline
Kategorie:  

Cena bez DPH:177,69 Kč

Cena s DPH:215,00 Kč

 

Sleva 5% z uvedené ceny zboží při objednávce přes e-shop, osobním odběru a platbě na prodejně Pražákova 10, Brno, cca 500 m od dálnice D1.

Podrobný popis

Specifikace: BMW, Mini Cooper EZL 799, Dodge, Jeep NS-2, CVT fluid +4, Ford CVT23, CVT30, Mercon C, GM Saturn DEX-CVT, Honda HMMF, Hyundai, Kia SP-III (ne do automatických převodovek), Hyundai Genuine CVT Fluid, MB 236.20, Mitsubishi CVT fluid J1, SP-III (ne do automatických převodovek), Nissan NS-2, Subaru NS-2, Subaru Lineartronic CVT fluid, Suzuki TC, NS-2, CVT Green 1, Toyota TC, VW/Audi TL52180, G052 180, G052 516

Parametry zboží
hmotnost: 1.00 kg
MaxLife CVT fluid poskytuje maximální ochranu a mazání většiny pásových a řetězových převodovek v širokém rozsahu teplot.

Vlastnosti a přínosy:
Maximální ochrana proti opotřebení, a to i při vysokých zátěžových provozních podmínkách. Moderní aditiva chrání proti korozi, oxidaci, pěnění a úsadám. Odolnost proti zhroucení. Prvotřídní základové oleje a vyvážený systém aditiv brání zhroucení oleje při prodloužené výměně oleje.

Aplikace:
Speciální olej pro pásové a řetězové převodovky s plynule měnitelným převodem. Vhodný pro evropské, asijské a americké osobní
automobily a dodávky. Produkt není určen pro hybridní jednotky CVT (Toyota a Ford).
Nemíchejte s ostatními převodovými oleji.

Vynikající viskozitně-tepelné vlastnosti. Vysoce stabilní dlouhodobá viskozita. Přesné a správné třecí vlastnosti za studených i teplých provozních podmínek. Plynulejší řazení přispívá k lepší spotřebě paliva. Snadná cirkulace oleje poskytuje lepší chladící vlastnosti, což má za následek další úspory paliva.

Náhrada zde: http://www.oleje.cz/p/mol-cvt-fluid-1-l--21532

 

Zeptat se prodavače

Jméno: *
Příjmení: *
Váš e-mail: *
Předmět dotazu: Valvoline MaxLife CVT (1 l)
Dotaz: *

Položky označené * je nutné vyplnit.

Doporučit produkt

Vaše jméno: *
E-mail příjemce: *
Předmět e-mailu: Valvoline MaxLife CVT (1 l)
Začátek e-mailu:
Vaše poznámka:

Položky označené * je nutné vyplnit.