0,00 Kč

0 položek

Oleje.cz - svět maziv

Ostatní zákazníky zajímalo:                       Motocyklové oleje  ·  Nalévané oleje  ·  Přísady Ekolube  ·  Motorové oleje  ·  Plastická maziva  ·  Servisní přípravky

Unimoly C 220 (400 ml, sprej)

Unimoly C 220 (400 ml, sprej)

Unimoly C 220 (400 ml, sprej)

Shché mazivo s obsahem MoS2 a anorganického pojiva. Působením vzdušné vlhkosti vytváří suchý tuhý mazací film.

Kód: 1262
Skladem : více jak 5 ks
Obchodní značka: Klüber Lubrication
Kategorie:  
Šroubové spoje a čepy

Cena bez DPH:2 627,27 Kč

Cena s DPH:3 179,00 Kč

 

ks

Sleva 5% z uvedené ceny zboží při objednávce přes e-shop, osobním odběru a platbě na prodejně Pražákova 10, Brno, cca 500 m od dálnice D1.

Podrobný popis

Parametry zboží
hmotnost: 0,400 kg
Klüber Unimoly C 220 je suché mazivo šedé barvy vyráběné na bázi MoS2 a anorganického pojiva. Klüber Unimoly C 220 se dodává jako kapalná látka připravená k okamžité aplikaci. Po vlastní aplikaci a vytvrzení vzniká souvislá vrstva tuhého maziva, která se vyznačuje velmi vysokou tlakovou zatížitelností a velmi širokým teplotním rozsahem použití. Vzhledem ke svému složení je toto mazivo zvláště vhodné pro použití ve vysokém vakuu. Produkt má velmi dobrou adhezi na ušlechtilé oceli, na široké škále kovových materiálů i na galvanicky upravených površích. - Tvrdne na vzdušné vlhkosti při pokojové teplotě - Pro největší tlakové namáhání - Stálý při vysokých a nízkých teplotách - Vhodný pro použití ve vakuu - Velmi dobrá adheze na kovech - Vhodné pro materiály, které mají sklony ke studenému sváru, jako např. šrouby a matice z ušlechtilé oceli - Osvědčuje se jako pomůcka při montáži - Ulehčuje záběh - Zabraňuje zadrhávání mezi kluznými plochami (efekt stick-slip)

Použití
Klüber Unimoly C 220 snižuje tření a opotřebení při kluzném pohybu materiálových dvojic kov / kov. U šroubů a matic zabraňuje Klüber Unimoly C 220 zadření, zaručuje dosažení konstantního utahovacího momentu a nízkého tření. Používá se také jako pomocný prostředek např. při záběhu ozubených kol. Dalšími oblastmi použití jsou např. mazání dříků nýtů, kloubových a zámkových součástí, kluzných vedení, vřeten a dalších vysoce zatížených pohyblivých kontaktů s nízkými kluznými rychlostmi. Strojní díly, které pracují za velmi vysokých, případně velmi nízkých teplot a bez působení vlhkosti, dosahují při použití tohoto výrobku velmi dlouhé životnosti. Výhodné je i používání výrobku Klüber Unimoly C 220 ve formě spreje, v této podobě se s výhodou používá jako pomocný prostředek při veškerých montážních a údržbářských pracích.

Teplotní rozsah použití -180 až 450 °C

 

Zeptat se prodavače

Jméno: *
Příjmení: *
Váš e-mail: *
Předmět dotazu: Unimoly C 220 (400 ml, sprej)
Dotaz: *

Položky označené * je nutné vyplnit.

Doporučit produkt

Vaše jméno: *
E-mail příjemce: *
Předmět e-mailu: Unimoly C 220 (400 ml, sprej)
Začátek e-mailu:
Vaše poznámka:

Položky označené * je nutné vyplnit.