0,00 Kč

0 položek

Oleje.cz - svět maziv

Ostatní zákazníky zajímalo:                       Motocyklové oleje  ·  Nalévané oleje  ·  Přísady Ekolube  ·  Motorové oleje  ·  Plastická maziva  ·  Servisní přípravky

Total Quartz Ineo First 0W-20 (1 l)

Home  >  Automobilové oleje  > Total Quartz Ineo First 0W-20 (1 l)

Total Quartz Ineo First 0W-20 (1 l)

Total Quartz Ineo First 0W-20 (1 l)

Total Quartz Ineo First 0W-20 je syntetický lehkoběžný nízkopopelnatý motorový olej pro benzínové a dieselové spalovací motory osobních a lehkých užitkových vozidel se zesílenými antioxidačními, protioděrovými a antikorozivními vlastnostmi.

Kód: 14891
Skladem : více jak 5 ks
Obchodní značka: Total
Kategorie:  
Automobilové oleje

Cena bez DPH:214,88 Kč

Cena s DPH:260,00 Kč

 

ks

Podrobný popis

Specifikace: ACEA C5, API SN, PSA PEUGEOT CITROEN B71 2010

Parametry zboží
objem: 1.00 l
hmotnost: 1.00 kg
Total Quartz Ineo First 0W-20 s technologií ART (Age Resistance Technology - Speciální Technologie zabraňující stárnutí maziva) obsahuje vysoce sofistikovanou formulaci, jež zesiluje antioxidační vlastnosti a poskytuje spalovacímu motoru maximální ochranu vůči opotřebení a tvorbě kalů. Syntetický olej vyvinutý zejména pro první a servissní plnění motorů vozidel PSA PEUGEOT CITROEN. Speciálně doporučený motorový olej pro vozidla s novými PSA motory (DV5R a EB2DT) vybavenými e-HDI systémy Puretech využívající technologie Stop & Start a hybridnímotory, jež vyžadují nové generace motorových olejů.

Vlastnosti a Výhody:
- Prodloužená životnost motoru : díky velmi vysoké oxidační odolnosti prodlužuje životnost motoru.
- Podpora životnímu prostředí : redukuje spotřebu paliva o 3,7 % dle zkušebního testu M111 FE v souladu s PSA požadavky na podporu čistoty životního prostředí.
- Vynikající čistota a ochrana motoru : v důsledku velmi dobrých detergentně – dispersantních vlastností udržuje spalovací motor v maximální čistotě, snadné zimní starty - testy při teplotách až do -40 oC.
- Ochrana částicového filtru DPF : účinně chrání a prodlužuje životnost zařízení na redukci produkovaných emisí (zejména částicový filtr), obsahuje minimální množství síry, popela a fosforu (nízkopopelnatý – low SAPS olej).
- Zesílené protioděrové vlastnosti : výborná ochrana proti opotřebení díky zvolené kombinaci moderních aditiv a základového oleje.

 

Home  >  Automobilové oleje  > Total Quartz Ineo First 0W-20 (1 l)