0,00 Kč

0 položek

Oleje.cz - svět maziv

Ostatní zákazníky zajímalo:                       Motocyklové oleje  ·  Nalévané oleje  ·  Přísady Ekolube  ·  Motorové oleje  ·  Plastická maziva  ·  Servisní přípravky

OKS 250 (5 kg)

Home  >  Plastická maziva  > OKS 250 (5 kg)
OKS 250 (5 kg)

OKS 250 (5 kg)

Mazání vysoce zatížených kluzných ploch všech tvarů, obzvláště však při nízké kluzné rychlosti nebo oscilačním pohybu.

Kód: 762
Dostupnost : Na dotaz
Obchodní značka: OKS
Kategorie:  

Cena bez DPH:10 950,41 Kč

Cena s DPH:13 250,00 Kč

 

ks

Podrobný popis

Parametry zboží
objem: 5.00
hmotnost: 5.00 kg
Pasta pro široké využití. Velmi dobře maže, redukuje opotřebení spolehlivě odděluje a zaručeně skvěle chrání proti korozi. Hospodárné řešení pro uživatele, kteří byli doposud odkazováni na velký počet různých speciálních past. Odolná proti horké a studené vodě, ale také kyselinám a louhům. Registrovaná u NSF v kategorii H2 pod číslem 131379. Neobsahuje žádné kovové pigmenty, grafit, molybdendisulfid ani příměsy síry. Zvyšuje výkon komplexně ve spojení s organickým molybdenem. Aplikace: Pro optimální ochranu závitů a kluzných ploch před znečištěním jinými mazivy se doporučuje očistit udržovaná místa, nejlépe nejprve mechanicky, a potom universálním čističem OKS 2610 / OKS 2611. Pastu nanášíme na určená místa rovnoměrně a v dostatečném množství. Pasta přebírá také funkci utěsnění. Pasta nesmí být používána místo tuku. Míchat pouze s vhodnými mazivy.

Je vhodná k mazání šroubů, zásuvných a bajonetových spojení z oceli a neželezných kovů, k oddělování vnějších ploch teplotně namáhaných závitových spojení, jako např. u spalovacích motorů a turbín, též pro delší provozní dobu. Chrání před korozí šrouby, nýty, čepy, příruby a uložení v rafinérském, ale také v lodním průmyslu nebo při údržbě zemědělských strojů.

 

Home  >  Plastická maziva  > OKS 250 (5 kg)