0,00 Kč

0 položek

Oleje.cz - svět maziv

Ostatní zákazníky zajímalo:                       Motocyklové oleje  ·  Nalévané oleje  ·  Přísady Ekolube  ·  Motorové oleje  ·  Plastická maziva  ·  Servisní přípravky

OKS 200 (1 kg)

Home  >  Plastická maziva  > OKS 200 (1 kg)
OKS 200 (1 kg)

OKS 200 (1 kg)

Montážní pasta k nalisování a zalisování do kola, čepů, hřídelí, bandáží nebo ložisek pro zabránění poškození.

Kód: 2736
Dostupnost : Na dotaz
Obchodní značka: OKS
Kategorie:  

Cena bez DPH:3 918,18 Kč

Cena s DPH:4 741,00 Kč

 

ks

Podrobný popis

Parametry zboží
hmotnost: 1.00 kg
Základní kluzný nátěr pohyblivých vřeten (závitů), suportů, vedení a kluzných drah, pro eliminaci trhavého pohybu u mazaných ploch (stick-slip efektu). Náběhové mazání pro vysoce zatížené kluzné plochy např. kluzná ložiska, ozubená kola, klikové hřídele s vytvořením vlastností pro nouzový chod. Pro nejobtížnější typy tváření např. protahování trnem, protlačování nebo lisování, je nutno se vyvarovat kontaktům s nebezpečnými kovy a opotřebením.

Výhody a využití :
Zvláště hospodárná pasta MoS2. Okamžitě účinně maže při velkém zatížení. Pasta proti zadření, opotřebení a trhavému pohybu (klouzání). Vysoká účinnost díky silné přilnavosti a slučitelnosti MoS2 s kovy. Snižuje tření při vysokém pracovním zatížení. Zvyšuje ochranu pohyblivých částí stroje před nežádoucími vlivy. Odolná vůči vodě, pohonným hmotám a jiným mazivům, chemikáliím nebo hydraulickým mediím. V komplexním spojení s organickým molybdenem se zvyšuje její výkon.

Aplikace:
Pro optimální ochranu závitů a kluzných ploch před znečištěním jinými mazivy se doporučuje očistit udržovaná místa, nejlépe nejprve mechanicky, a potom universálním čističem OKS 2610 / OKS 2611. Štětcem nebo stěrkou naneseme tenkou vrstvu pasty na určená místa rovnoměrně a v dostatečném množství. Přebytečné množství odstraníme. Pastu nevyužívat namísto tuků a míchat jen s vhodnými mazivy.

 

Home  >  Plastická maziva  > OKS 200 (1 kg)