0,00 Kč

0 položek

Oleje.cz - svět maziv

Ostatní zákazníky zajímalo:                       Motocyklové oleje  ·  Nalévané oleje  ·  Přísady Ekolube  ·  Motorové oleje  ·  Plastická maziva  ·  Servisní přípravky

Mobil Pegasus 705 (20 l)

Mobil Pegasus 705 (20 l)

Mobil Pegasus 705 (20 l)

Mobil Pegasus 705 je vysoce kvalitní olej viskozitní třídy SAE 40 pro plynové motory vyrobený k mazání širokého spektra motorů spalujících zemní plyn.

Kód: 12647
Skladem : 1-2 ks
Obchodní značka: Mobil
Kategorie:  
Motorové oleje pro nákladní…

Cena bez DPH:2 300,00 Kč

Cena s DPH:2 783,00 Kč

 

ks

Sleva 5% z uvedené ceny zboží při objednávce přes e-shop, osobním odběru a platbě na prodejně Pražákova 10, Brno, cca 500 m od dálnice D1.

Podrobný popis

Specifikace: MTU Kategorie 1, PERKINS ZEMNÍ PLYN, CUMMINS WARTSILA 180 SG a 220 SG, WARTSILA NSD W34SG, WARTSILA 32 DF, WARTSILA NSD 28SG, WARTSILA 220 SG

Parametry zboží
objem: 20.00 l
viskozita dle SAE: SAE 40
hmotnost: 20.00 kg
Je doporučován pro novější vysokootáčkové čtyřdobé motory spalující stechiometrické nebo chudé směsi, které jsou citlivé na opotřebení dosedacích ploch a sedel ventilů. Tento olej je rovněž doporučován k mazání plynových kompresorů a celé řady motorů vyžadujících nízkopopelnatý olej. Pegasus 705 je vyroben z vybraných, vysoce kvalitních ropných základových olejů v kombinaci s progresivní technologií systému aditiv. Olej je formulován tak, aby poskytoval vynikající ochranu součástí motoru a kompresoru a zamezoval tvorbě úsad ve spalovací komoře. Výrobek vykazuje mimořádnou úroveň chemické stability a odolnost vůči oxidaci a nitraci, což má za následek prodloužení životnosti oleje a snížení nákladů na výměnu filtru. Tyto výkonnostní přednosti v kombinaci s mimořádnými čisticími a dispergačními vlastnostmi minimalizují tvorbu popelnatých a karbonových úsad, které by mohly snížit výkonnost motoru nebo zhoršit jeho klepání.

Pegasus 705 vykazuje vynikající antikorozní vlastnosti, které brání korozivnímu opotřebení válců, sedel ventilů a ložisek, což má za následek prodloužení životnosti motoru. Vysoká úroveň protioděrové ochrany snižuje opotřebení kroužků, vložek a ložisek. Rovněž nabízí výjimečnou ochranu sedel ventilů a snižuje opotřebení a vznik úsad ve ventilových rozvodech vysoce zatížených přeplňovaných čtyřtaktních motorů.

Vlastnosti a výhody
Olej Mobil Pegasus 705 pro plynové motory zaručuje čistější motory, pomalejší opotřebení a lepší výkon motoru. Výrobek je zvlášť výhodný z hlediska prodloužení životnosti ventilů a výkonnosti motoru u novějších vysokootáčkových čtyřdobých vysoce zatížených motorů spalujících chudé směsi. Výsledkem je snížení nákladů na údržbu a zvýšení výrobní kapacity. Vynikající chemická a oxidační stabilita umožňuje prodloužení intervalů výměny a snížení nákladů na výměnu filtrů. Díky omezení vzniku popela a karbonu ve spalovacích komorách snižuje Pegasus 705 náklady na údržbu při současném zlepšení výkonnosti motoru a snížení nákladů na palivo.

Mobil Pegasus 705 splňuje následující klasifikace/specifikace
CATERPILLAR
JENBACHER TI 1000-1107
WARTSILA NSD W25SG
WARTSILA NSD W12V150SG, W12V175SG, W16V175SG
GEC ALSTHOM KATEGORIE 1 a 2 (Zemní plyn)
DEUTZ MWM (Mazací oleje pro plynové motory pracující se všemi nízce kontaminovanými plyny)
MBH VGD 48/42 A VDG 42/48
MDE (Zemní plyn, propan a nekorodující kalový plyn)
GEC Alsthom Kategorie I (skládkový plyn / kalový plyn / bioplyn)
Ulstein Bergen (zemní plyn)


 

Zeptat se prodavače

Jméno: *
Příjmení: *
Váš e-mail: *
Předmět dotazu: Mobil Pegasus 705 (20 l)
Dotaz: *

Položky označené * je nutné vyplnit.

Doporučit produkt

Vaše jméno: *
E-mail příjemce: *
Předmět e-mailu: Mobil Pegasus 705 (20 l)
Začátek e-mailu:
Vaše poznámka:

Položky označené * je nutné vyplnit.