0,00 Kč

0 položek

Oleje.cz - svět maziv

Ostatní zákazníky zajímalo:                       Motocyklové oleje  ·  Nalévané oleje  ·  Přísady Ekolube  ·  Motorové oleje  ·  Plastická maziva  ·  Servisní přípravky

Mobil Pegasus 705 (20 l)

Mobil Pegasus 705 (20 l)

Mobil Pegasus 705 (20 l)

Vysoce kvalitní olej viskozitní třídy SAE 40 pro plynové motory vyrobený k mazání širokého spektra motorů spalujících zemní plyn.

Kód: 12647
Skladem : 1-2 ks
Obchodní značka: Mobil
Kategorie:  
Motorové oleje pro nákladní…

Cena bez DPH:2 300,00 Kč

Cena s DPH:2 783,00 Kč

 

ks

Sleva 5% z uvedené ceny zboží při objednávce přes e-shop, osobním odběru a platbě na prodejně Pražákova 10, Brno, cca 500 m od dálnice D1.

Podrobný popis

Specifikace: MTU Kategorie 1, PERKINS ZEMNÍ PLYN, CUMMINS WARTSILA 180 SG a 220 SG, WARTSILA NSD W34SG, WARTSILA 32 DF, WARTSILA NSD 28SG, WARTSILA 220 SG

Parametry zboží
objem: 20.00 l
viskozita dle SAE: SAE 40
hmotnost: 20.00 kg
Je doporučován pro novější vysokootáčkové čtyřdobé motory spalující stechiometrické nebo chudé směsi, které jsou citlivé na opotřebení dosedacích ploch a sedel ventilů. Tento olej je rovněž doporučován k mazání plynových kompresorů a celé řady motorů vyžadujících nízkopopelnatý olej. Pegasus 705 je vyroben z vybraných, vysoce kvalitních ropných základových olejů v kombinaci s progresivní technologií systému aditiv. Olej je formulován tak, aby poskytoval vynikající ochranu součástí motoru a kompresoru a zamezoval tvorbě úsad ve spalovací komoře. Výrobek vykazuje mimořádnou úroveň chemické stability a odolnost vůči oxidaci a nitraci, což má za následek prodloužení životnosti oleje a snížení nákladů na výměnu filtru. Tyto výkonnostní přednosti v kombinaci s mimořádnými čisticími a dispergačními vlastnostmi minimalizují tvorbu popelnatých a karbonových úsad, které by mohly snížit výkonnost motoru nebo zhoršit jeho klepání.

Pegasus 705 vykazuje vynikající antikorozní vlastnosti, které brání korozivnímu opotřebení válců, sedel ventilů a ložisek, což má za následek prodloužení životnosti motoru. Vysoká úroveň protioděrové ochrany snižuje opotřebení kroužků, vložek a ložisek. Rovněž nabízí výjimečnou ochranu sedel ventilů a snižuje opotřebení a vznik úsad ve ventilových rozvodech vysoce zatížených přeplňovaných čtyřtaktních motorů.

Vlastnosti a výhody
Olej Mobil Pegasus 705 pro plynové motory zaručuje čistější motory, pomalejší opotřebení a lepší výkon motoru. Výrobek je zvlášť výhodný z hlediska prodloužení životnosti ventilů a výkonnosti motoru u novějších vysokootáčkových čtyřdobých vysoce zatížených motorů spalujících chudé směsi. Výsledkem je snížení nákladů na údržbu a zvýšení výrobní kapacity. Vynikající chemická a oxidační stabilita umožňuje prodloužení intervalů výměny a snížení nákladů na výměnu filtrů. Díky omezení vzniku popela a karbonu ve spalovacích komorách snižuje Pegasus 705 náklady na údržbu při současném zlepšení výkonnosti motoru a snížení nákladů na palivo.

Mobil Pegasus 705 splňuje následující klasifikace/specifikace
CATERPILLAR
JENBACHER TI 1000-1107
WARTSILA NSD W25SG
WARTSILA NSD W12V150SG, W12V175SG, W16V175SG
GEC ALSTHOM KATEGORIE 1 a 2 (Zemní plyn)
DEUTZ MWM (Mazací oleje pro plynové motory pracující se všemi nízce kontaminovanými plyny)
MBH VGD 48/42 A VDG 42/48
MDE (Zemní plyn, propan a nekorodující kalový plyn)
GEC Alsthom Kategorie I (skládkový plyn / kalový plyn / bioplyn)
Ulstein Bergen (zemní plyn)

 

Zeptat se prodavače

Jméno: *
Příjmení: *
Váš e-mail: *
Předmět dotazu: Mobil Pegasus 705 (20 l)
Dotaz: *

Položky označené * je nutné vyplnit.

Doporučit produkt

Vaše jméno: *
E-mail příjemce: *
Předmět e-mailu: Mobil Pegasus 705 (20 l)
Začátek e-mailu:
Vaše poznámka:

Položky označené * je nutné vyplnit.