0,00 Kč

0 položek

Oleje.cz - svět maziv

Ostatní zákazníky zajímalo:                       Motocyklové oleje  ·  Nalévané oleje  ·  Přísady Ekolube  ·  Motorové oleje  ·  Plastická maziva  ·  Servisní přípravky

Mobil Glygoyle 460 (20 l)

Home  >  Průmyslové oleje  >  Průmyslové převodové oleje  > Mobil Glygoyle 460 (20 l)

Mobil Glygoyle 460 (20 l)

Mobil Glygoyle 460 (20 l)

Řada Mobil Glygoyle jsou oleje pro šnekové převody, ložiska a kompresory. Tyto produkty jsou registrovány dle NSF H1 pro náhodný styk s potravinam

Kód: 7336
Skladem : 1-2 ks
Obchodní značka: Mobil
Kategorie:  

Cena bez DPH:6 607,44 Kč

Cena s DPH:7 995,00 Kč

 

ks

Sleva 5% z uvedené ceny zboží při objednávce přes e-shop, osobním odběru a platbě na prodejně Pražákova 10, Brno, cca 500 m od dálnice D1.

Podrobný popis

Specifikace: PGLP 460, ISO VG 460, NSF H1

Parametry zboží
objem: 20.00 l
hmotnost: 20.00 kg
viskozita dle ISO VG: VG 150
Řada Mobil Glygoyle je kategorie vysoce kvalitních, vysoce účinných, plně syntetických, polyalkylenglykolových (PAG) olejů pro šnekové převody, které byly vyvinuty pro použití v provozních podmínkách přesahujících možnosti jiných syntetických a ropných olejů. Oleje obsahují patentovanou kombinaci aditiv, které poskytují ochranu proti vysokým tlakům a opotřebení, proti korozi a rezivění a proti pěnění, aniž by to bylo na úkor přirozených charakteristik základových polyglykolových olejů. Díky skvělým mazacím vlastnostem a nízké přilnavosti se snižuje tření v převodech, čímž se zvyšuje účinnost a snižuje teplota olejové náplně. Oleje řady Mobil Glygoyle vykazují mimořádnou tepelnou a oxidační stabilitu a díky tomu omezují tvorbu kalů a úsad. Jsou kompatibilní s většinou těsnění a těsnicích vložek, ale nesnášejí se s ropnými oleji. Jejich velmi nízký bod tuhnutí zaručuje vynikající tekutost za nízkých teplot. Jsou hygroskopické a neodlučují vodu. Řada Mobil Glygoyle je určena hlavně k mazání šnekových převodů, zvláště ve vysoce namáhaných, náročných provozních aplikacích. Osvědčily se jako vynikající oleje pro všechny typy průmyslových převodů a pro kluzná a valivá ložiska v extrémně náročných provozních podmínkách. Dosáhly mimořádných výsledků v mazání převodů a ložisek.

Produkty řady Mobil Glygoyle získaly podporu předních výrobců zařízení a jsou oblíbeny mnoha provozovateli zařízení po celém světě. Tyto produkty jsou registrovány dle NSF H1 pro náhodný styk s potravinami a rovněž jsou v souladu s ustanovením 21 CFR 178.3570 Food and Drug Administration (USA).

Vlastnosti a výhody
Oleje značky Mobil Glygoyle jsou pro svoji inovaci a mimořádnou výkonnost uznávány a ceněny po celém světě. Polyalkylenglykolové syntetické produkty na molekulární bázi speciálně zvolené pro řadu olejů Mobil Glygoyle jsou vyráběny s využitím nejmodernější technologie s cílem nabízet mimořádně účinné výrobky. Klíčovou roli ve vývoji řady Mobil Glygoyle hraje úzká spolupráce s předními výrobci zařízení, díky kterým je zaručeno, že naše výrobky nabízejí výjimečnou účinnost odpovídající neustále se měnícím konstrukcím průmyslových zařízení. Šnekové převody často pracují v náročných teplotních podmínkách, protože z hlediska své konstrukce se jedná o poměrně malá zařízení s vysokým jmenovitým výkonem. Polyalkylenglykolové struktury zvolené pro řadu olejů. Mobil Glygoyle byly vystaveny náročné posloupnosti zkoušek, z nichž nikoliv nevýznamnou zkouškou bylo zjištění trakčních charakteristik oleje – tedy klíčové vlastnosti určující účinnost šnekového převodu. Výsledkem vývoje jsou výrobky s nízkou trakcí, které výrazně zlepšují účinnost šnekových převodů a zároveň snižují vytváření tepla
a teploty v olejové náplni.

Použití
Podobně jako jiné polyglykolové oleje nejsou oleje Mobil Glygoyle mísitelné s ropnými oleji, a není je tedy možno použít pro doplňování oleje v systémech provozovaných s klasickými ropnými oleji. Totéž platí pro ropné oleje, které nesmějí být používány pro doplňování v systémech provozovaných s výrobky Mobil Glygoyle. Oleje řady Mobil Glygoyle jsou hygroskopické a neodlučují vodu. Díky jejich vysoké hustotě voda neklesá ke dnu nádrže. Oleje řady Mobil Glygoyle jsou kompatibilní s mnoha těsnicími materiály, nicméně dnes používané elastomery se vyznačují velkou variabilitou a pro optimální výsledky a ověření snášenlivosti je proto nutné kontaktovat dodavatele zařízení, výrobce těsnění nebo vašeho místního zástupce společnosti ExxonMobil. Řada Mobil Glygoyle je určena hlavně k mazání vysoce namáhaných šnekových převodů, ale používá se i k mazání kluzných a valivých ložisek a jiných průmyslových ozubených převodů v celé řadě aplikací.

Ke konkrétním aplikacím patří:
Všechny aplikace šnekových převodů jako jsou převody používané v dopravnících, eskalátorech, manipulačních zařízeních materiálů, pohonech lisů, balicích strojích, lyžařských vlecích, míchadlech a mísidlech.
Jiné převodové a ložiskové aplikace v kovoobráběcím, potravinářském a textilním průmyslu a v cementárnách.
Rotační, šroubové a odstředivé kompresory v provozních podmínkách přesahujících možnosti jiných syntetických maziv a minerálních olejů.

 

Home  >  Průmyslové oleje  >  Průmyslové převodové oleje  > Mobil Glygoyle 460 (20 l)

Zeptat se prodavače

Jméno: *
Příjmení: *
Váš e-mail: *
Předmět dotazu: Mobil Glygoyle 460 (20 l)
Dotaz: *

Položky označené * je nutné vyplnit.

Doporučit produkt

Vaše jméno: *
E-mail příjemce: *
Předmět e-mailu: Mobil Glygoyle 460 (20 l)
Začátek e-mailu:
Vaše poznámka:

Položky označené * je nutné vyplnit.