0,00 Kč

0 položek

Oleje.cz - svět maziv

Ostatní zákazníky zajímalo:                       Motocyklové oleje  ·  Nalévané oleje  ·  Přísady Ekolube  ·  Motorové oleje  ·  Plastická maziva  ·  Servisní přípravky

Ekolube ML (250 g)

Home  >  Plastická maziva  > Ekolube ML (250 g)

Ekolube ML (250 g)

Ke stažení:

» Ekolube ML-17622.doc

Ekolube ML (250 g)

Silikonová pasta s vysokým obsahem PTFE, bílého vzhledu, odolná vůči vlhkosti, vodě, páře, louhům, kyselinám, olejům glykolu, metanolu a dlouhodobým atmosferickým vlivům.

Kód: 2001
Skladem : více jak 5 ks
Obchodní značka: Ekolube
Kategorie:  

Cena bez DPH:743,80 Kč

Cena s DPH:900,00 Kč

 

ks

Sleva 5% z uvedené ceny zboží při objednávce přes e-shop, osobním odběru a platbě na prodejně Pražákova 10, Brno, cca 500 m od dálnice D1.

Podrobný popis

Specifikace: NLGI 2, ISO 6743/9, L-X EFIA 2, DIN 51502, KF 2 R - 70

Parametry zboží
hmotnost: 0.25 kg
EKOLUBE ML je vyrobeno na bázi silikonového gelu s vysokým obsahem PTFE, který dodává základnímu aerogelu bílý vzhled a vynikající mazací vlastnosti. Mazivo vykazuje vysokou tixotropnost a díky nízkému povrchovému napětí kapalné složky má vynikající zatékavost, takže snadno vyplňuje mikropóry povrchů a působí jako účinné separátory. Dobře smáčí a lne k suchým povrchům kovů, keramiky plastům a sklu, které chrání proti vlhkosti, vodě, metanolu, glykolu a minerálním olejům.

Použití:
Plastické mazivo EKOLUBE ML se uplatňuje se jako mazací prostředek pro mazání jemných mechanismů, šoupátek průtokoměrů, ventilů, a to i v potravinářství. V elektrotechnice jako tlumící a dielektrické medium. Rovněž nachází uplatnění jako vysokoteplotní mazivo do teplot až 220°C na pomaloběžná valivá i kluzná ložiska, šrouby, při mazání vakuových zařízení. Nenarušuje gumu ani plast.hmoty. Má dobré konzervační a životnostní parametry. Teplotní rozsah použití -70°C až 180°C, krátkodobě až 220°C.

Fyzikální a chemická odolnost:
Pasta EKOLUBE ML je nehořlavá, není těkavá ani za vysokého vakua a není narušována ani ostrou vodní párou. Při provozních teplotách -70°C až 150°C vykazuje pouze malou změnu konzistence. Při trvalých teplotách nad 180°C dochází na vzduchu k pomalé oxidaci kapalné složky pasty, jejíž produkty mohou působit korozívně na některé konstrukční materiály. Pasta EKOLUBE ML má velmi dobrou odolnost proti zředěným roztokům kyselin, alkálií a solí. Nerozpouští se ve vodě, glykolu metanolu a minerálních olejích, neodolává benzínu, toluenu, xylenu, trichloretylenu a podobným organickým rozpouštědlům.

S tímto produktem zakoupili jiní zákazníci také

Ekolube Silikon Grease 1 (10 g)

Ekolube Silikon Grease 1 (10 g)

Plastické mazivo Ekolube Silikon Grease 1 je homogenní směs metylsilikonového oleje a

Specifikace: NLGI 1, ISO 6743/9, ISO-L-X EEIA 1, DIN 51502,

Dostupnost: Již nedodáváme

45,00 Kč

Náhrada ZDE

 

Home  >  Plastická maziva  > Ekolube ML (250 g)

Zeptat se prodavače

Jméno: *
Příjmení: *
Váš e-mail: *
Předmět dotazu: Ekolube ML (250 g)
Dotaz: *

Položky označené * je nutné vyplnit.

Doporučit produkt

Vaše jméno: *
E-mail příjemce: *
Předmět e-mailu: Ekolube ML (250 g)
Začátek e-mailu:
Vaše poznámka:

Položky označené * je nutné vyplnit.