0,00 Kč

0 položek

Oleje.cz - svět maziv

Ostatní zákazníky zajímalo:                       Motocyklové oleje  ·  Nalévané oleje  ·  Přísady Ekolube  ·  Motorové oleje  ·  Plastická maziva  ·  Servisní přípravky

Castrol Hyspin HVI 32 (20 l)

Home  >  Průmyslové oleje  >  Hydraulické oleje  > Castrol Hyspin HVI 32 (20 l)

Castrol Hyspin HVI 32 (20 l)

Castrol Hyspin HVI 32 (20 l)

Castrol Hyspin™ HVI jsou hydraulické oleje s vysokým viskozitním indexem s pečlivě zvoleným bezpopelným aditivačním systémem bez obsahu zinku odpovídající nejvyšším výkonnostním požadavkům.

Kód: 13909
Skladem : 1-2 ks
Obchodní značka: Castrol
Kategorie:  

Cena bez DPH:2 520,66 Kč

Cena s DPH:3 050,00 Kč

 

ks

Sleva 5% z uvedené ceny zboží při objednávce přes e-shop, osobním odběru a platbě na prodejně Pražákova 10, Brno, cca 500 m od dálnice D1.

Podrobný popis

Specifikace: DIN 51502 - HVLP, ISO 6743/4 - HV, ISO VG 32

Parametry zboží
objem: 20.00 l
hmotnost: 20.00 kg
viskozita dle ISO VG: VG 32
Hyspin HVI jsou oleje určené pro vysoce namáhané hydraulické systémy s požadavkem na vysokou ochranu proti opotřebení a jemnou filtraci. Navíc vykazují hydraulické oleje Hyspin HVI excelentní ochranu proti korozi a mimořádnou termickou a oxidační stabilitu. Oleje Hyspin HVI mají výbornou hydrolytickou stabilitu a rychle odlučují vodu. Oleje Hyspin HVI obsahují střihově stabilní aditivační systém, který pomáhá udržet žádoucí viskozitní charakteristiku produktu v širokém rozsahu pracovních teplot i při prodlouženém provozu a zajišťuje velmi nízký bod tuhnutí a umožňuje tak použití při velmi nízkých venkovních teplotách. Oleje Hyspin HVI jsou plně kompatibilní s běžnými těsnícími materiály, jako jsou nitrilové, silikonové a fluorované (např. Viton) polymery.

Aplikace zahrnují:
Použití ve venkovních zařízeních, která pracují v širokém rozsahu teplot včetně studených startů a vysokých teplot při dlouhodobém provozu např. v terénních a námořních aplikacích. Použití ve vnitřních zařízeních s kontrolními systémy, které vyžadují minimální změnu viskozity s teplotou např. přesné obráběcí stroje.

Oleje Hyspin HVI splňují požadavky:
DIN 51524 část 3
Cincinnati Lamb (Milacron) P 68-69-70
Denison (Parker Hannafin) HF-0
US Steel 126 & 127
Eaton I-286-S & M-2950-S
Frank Mohn

Výhody
Vysoký viskozitní index a nízký bod tuhnutí umožňují použití produktu v širokém rozsahu pracovních teplot. Dobrá střihová stabilita brání nepřiměřené ztrátě viskozity v důsledku mechanického namáhání. Excelentní protioděrové vlastnosti poskytují vysokou ochranu hydraulického čerpadla proti opotřebení a snižují tak náklady na neplánované odstávky a výměnu dílů. Excelentní odlučivost vody a hydrolytická stabilita prodlužuje životnost maziva v systému a snižuje náklady na odstávky. Excelentní termická a oxidační stabilita umožňuje odpovídající výkonnost a prodloužení životnosti maziva v náročných aplikacích, minimální tvorba úsad zabezpečuje čistotu systému a snižuje četnost výměn filtrů. Excelentní filtrační charakteristika (i v přítomnosti vody) prodlužuje životnost filtrů a snižuje náklady.

 

Home  >  Průmyslové oleje  >  Hydraulické oleje  > Castrol Hyspin HVI 32 (20 l)

Zeptat se prodavače

Jméno: *
Příjmení: *
Váš e-mail: *
Předmět dotazu: Castrol Hyspin HVI 32 (20 l)
Dotaz: *

Položky označené * je nutné vyplnit.

Doporučit produkt

Vaše jméno: *
E-mail příjemce: *
Předmět e-mailu: Castrol Hyspin HVI 32 (20 l)
Začátek e-mailu:
Vaše poznámka:

Položky označené * je nutné vyplnit.