Powered by Smartsupp

Orlen Hydrol L-HV 46 (20 l)

Kód produktu: 998874
Orlen Hydrol L-HV 46 ( 20l ) Hydraulické oleje Hydrol L-HV jsou vyráběny na bázi vysoce kvalitních minerálních základových olejů a balíčku kondicionérů. Vlastnosti a použití: » Tyto oleje se vyznačují vysokou úrovní odolnosti proti opotřebení...
Více informací
Specifikace

ISO VG 32, CETOP RP 91H-HV, DIN 51 524/III-HVLP, ISO 6743, ISO-L-HV

1 520 Kč
1 256 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Orlen Hydrol L-HV 46 ( 20l )

Hydraulické oleje Hydrol L-HV jsou vyráběny na bázi vysoce kvalitních minerálních základových olejů a balíčku kondicionérů.

Vlastnosti a použití:

» Tyto oleje se vyznačují vysokou úrovní odolnosti proti opotřebení a navíc zlepšenými oproti hydraulickým olejům typu L-HM viskozitní a teplotní vlastnosti.

» Zajistí: • prodloužení provozní doby, • snížení opotřebení povrchu třecích prvků v systémech hydraulických čerpadel, • provoz v širokém teplotním rozsahu při zachování optimálních viskozitních vlastností (vysoký viskozitní index WL> 140).

Parametry

Hmotnost 20 kg
objem 20 l
viskozita dle ISO VG 46

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum