Powered by Smartsupp

Orlen Hydrol HLPD 68 (20 l)

Kód produktu: 998876
Orlen Hydrol HLPD 68 ( 20l ) Hydraulické oleje řady HYDROL PREMIUM HLP-D jsou vyrobeny bez obsahu zinku (bezpopelné) s vynikajícími detergentně-dispergačními vlastnostmi, jsou vyrobeny z hluboce rafinovaného minerálního základového oleje a zušlech...
Více informací
Specifikace

ISO VG 68, ISO 6743/4 HM, ISO 11158 HM, DIN 51524 H-LPD

1 757 Kč
1 452 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Orlen Hydrol HLPD 68 ( 20l )

Hydraulické oleje řady HYDROL PREMIUM HLP-D jsou vyrobeny bez obsahu zinku (bezpopelné) s vynikajícími detergentně-dispergačními vlastnostmi, jsou vyrobeny z hluboce rafinovaného minerálního základového oleje a zušlechťujících přísad s protioděrovými, antioxidačními, antikorozními vlastnostmi.

Vlastnosti a použití:

» Hydraulické oleje řady HYDROL PREMIUM HLP-D jsou určeny pro použití ve všech druzích stacionárních i mobilních hydraulických systémů strojů a zařízení pracujících v běžných i náročných provozních podmínkách.

» Jsou určeny zejména pro hydrostatické hydraulické systémy, které pracují v prostředí s vysokou prašností a vlhkostí.

» Přítomnost detergentnědispergační složky zajišťuje velmi dobrý čisticí efekt, zejména u soustav s dlouhodobými olejovými náplněmi a soustav, u nichž je nebezpečí kontaminace mechanickými nečistotami a vodou (vzdušnou vlhkostí), a do jejichž hydraulických systémů mohou pronikat kontaminující látky aj.

» Detergentně-dispergační složka umožňuje rozptýlení vody až do obsahu cca 0,2 %, oxidačních produktů – kalů a dalších příměsí.

Parametry

Hmotnost 20 kg
objem 20 l
viskozita dle ISO VG 68

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum