Powered by Smartsupp

Opel GM Dexos 1 Gen.3 5W-30 (1 l)

Kód produktu: 31670
Opel GM Dexos 1 Gen.3 5W-30 (1 l) Motorový olej speciálně vyvinutý motorový olej, který splňuje nejnovější požadavky výrobce vozidel Opel GM. Tento olej je vyroben s použitím nejnovějších technologií, aby poskytoval optimální výkon a ochranu motor...
Více informací
Specifikace

API SN+RC, ILSAC: GF-5, GM Dexos Gen 2 D10834IE103

199 Kč
164 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Opel GM Dexos 1 Gen.3 5W-30 (1 l)

Motorový olej speciálně vyvinutý motorový olej, který splňuje nejnovější požadavky výrobce vozidel Opel GM. Tento olej je vyroben s použitím nejnovějších technologií, aby poskytoval optimální výkon a ochranu motoru v široké škále jízdních podmínek. Poskytuje vynikající čistotu motoru a ochranu proti opotřebení. Díky tomu je ideální pro moderní benzínové a dieselové motory s vysokým výkonem, které jsou vybaveny systémy pro snižování emisí.

Vlastnosti:
- Tento olej splňuje specifikace Dexos 1 Gen. 3, což znamená, že je schválen výrobcem vozidel Opel a splňuje nejvyšší standardy kvality a výkonu.
- Olej Opel GM Motor Oil Dexos 1 Gen. 3 5W-30 je také vhodný pro použití ve vozidlech, které vyžadují olej se specifikacemi Opel GM.
- Motorový olej Opel GM Motor Oil Dexos 1 Gen. 3 5W-30 je vynikající volbou pro motoristy, kteří chtějí zajistit optimální výkon a ochranu svého motoru.

Parametry

Hmotnost 5 kg
objem 5 l
viskozita dle SAE SAE 5W-30

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum

    Žádné příspěvky