Powered by Smartsupp

OKS 341 (400 ml, sprej)

Kód produktu: 689
OKS 341 (400 ml, sprej) Vnitřní i venkovní mazání válečkových řetězů, jako pro motocykly, jízdní kola nebo pro víceřadé dopravníkové řetězy nákladních automobilů, tak jako i jednoduché nebo násobné kloubové řetězy bez domazávacího zařízení. Výhody...
Více informací
Specifikace

OKS 341 (400 ml, sprej) Vnitřní i venkovní mazání válečkových řetězů, jako pro motocykly, jízdní kola nebo pro víceřadé dopravníkové řetězy nákladních automobilů, tak jako i jednoduché nebo násobné kloubové řetězy bez domazávacího zařízení. Výhody a využití : » Vysoce efektivní díky vynikajícímu tažení maziva a penetračním schopnostem i do hůře přístupných míst, kombinováno s vynikající povrchovou adhezí. » Výborná ochrana proti opotřebení a velmi dobrá odolnost vůči studené a horké vodě, tak jako vůči solným roztokům (sůl na silnicích, mořská sůl atd.). » Vynikající antikorozní ochrana. Parametry: » základový olej: plná syntetika - polyizobutylen » aditiva: Mox-Active /org.molybden/ » provozní teplota: -30°C až +200°C » svarové zatížení ČKS: 2600N Aplikace: Pro optimální efekt očistěte plochy, nejlépe nejprve mechanicky a potom čističem. Nastříkejte dostatečné množství maziva na mazací plochy. Vyhněte se přebytků, skapávání a vyčkejte, až mazivo pronikne do mazacích míst před zahájením provozu. Přebytečné mazivo nechte odkapat asi 10 min. před zahájením provozu. Dodržujte pokyny výrobce strojního zařízení. Domazávací interval a množství maziva závisí na provozních podmínkách stroje. Mísit pouze s vhodnými mazivy.

555 Kč
459 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

OKS 341 (400 ml, sprej)

Vnitřní i venkovní mazání válečkových řetězů, jako pro motocykly, jízdní kola nebo pro víceřadé dopravníkové řetězy nákladních automobilů, tak jako i jednoduché nebo násobné kloubové řetězy bez domazávacího zařízení.

Výhody a využití :
» Vysoce efektivní díky vynikajícímu tažení maziva a penetračním schopnostem i do hůře přístupných míst, kombinováno s vynikající povrchovou adhezí.
» Výborná ochrana proti opotřebení a velmi dobrá odolnost vůči studené a horké vodě, tak jako vůči solným roztokům (sůl na silnicích, mořská sůl atd.).
» Vynikající antikorozní ochrana.

Parametry:
» základový olej: plná syntetika - polyizobutylen
» aditiva: Mox-Active /org.molybden/
» provozní teplota: -30°C až +200°C
» svarové zatížení ČKS: 2600N

Aplikace:
Pro optimální efekt očistěte plochy, nejlépe nejprve mechanicky a potom čističem. Nastříkejte dostatečné množství maziva na mazací plochy. Vyhněte se přebytků, skapávání a vyčkejte, až mazivo pronikne do mazacích míst před zahájením provozu. Přebytečné mazivo nechte odkapat asi 10 min. před zahájením provozu. Dodržujte pokyny výrobce strojního zařízení. Domazávací interval a množství maziva závisí na provozních podmínkách stroje. Mísit pouze s vhodnými mazivy.

Parametry

Hmotnost 0,40 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum